Starttijden en baanindeling 2023
Voor vragen of opmerkingen kan je mailen naar: [email protected]
1/4 triatlon
Nr. | Starttijd | Baan | Badmuts | Onderdeel | Naam | Geslacht | Woonplaats | Vereniging | Leeftijd |
1 | 9:00 | 1 | Wit | 1/4 | Martin Veenhuizen | m | Tynaarlo | MV Moves | 54 |
2 | 9:00 | 1 | Blauw | 1/4 | Hans Janze | m | Groningen | GVAV | 31 |
3 | 9:00 | 1 | Geel | 1/4 | Bas Klement | m | Groningen | 22 | |
4 | 9:00 | 1 | Oranje | 1/4 | Niels Adamse | m | Groningen | 33 | |
5 | 9:00 | 3 | Wit | 1/4 | Franciska Schutter | v | Eelderwolde | GVAV | 31 |
6 | 9:00 | 3 | Blauw | 1/4 | Minne Bus | m | Groningen | GVAV | 18 |
7 | 9:00 | 3 | Geel | 1/4 | Niels Klement | m | Groningen | 26 | |
8 | 9:00 | 3 | Oranje | 1/4 | Niek Kisjes | m | Groningen | 26 | |
9 | 9:00 | 5 | Wit | 1/4 | evert wouda | m | Surhuisterveen | 28 | |
10 | 9:00 | 5 | Blauw | 1/4 | Lourien Dekens | v | Ten Boer | 22 | |
11 | 9:00 | 5 | Geel | 1/4 | Jeroen Elsinga | m | Meppel | 36 | |
12 | 9:00 | 5 | Oranje | 1/4 | Sander Paijmans | m | Amsterdam | 30 | |
13 | 9:00 | 7 | Wit | 1/4 | Joep Uijttewaal | m | Amsterdam | 30 | |
14 | 9:00 | 7 | Blauw | 1/4 | Piet Alkema | m | Hoogezand | 58 | |
15 | 9:00 | 7 | Geel | 1/4 | Oscar de Jong | m | Doodstil | GVAV | 60 |
16 | 9:00 | 7 | Oranje | 1/4 | Anton Kramer | m | Zuidwolde | 46 | |
17 | 9:00 | 8 | Wit | 1/4 | Koen Klomberg | m | Groningen | 23 | |
18 | 9:00 | 8 | Blauw | 1/4 | Edwin van Wijk | m | Ten Boer | 48 | |
19 | 9:00 | 8 | Geel | 1/4 | Erik Berends | m | Ten Boer | 26 | |
20 | 9:00 | 8 | Oranje | 1/4 | Almer Top | m | Eelde | 43 | |
21 | 9:00 | 9 | Wit | 1/4 | Rick Hogerhuis | m | Groningen | 38 | |
22 | 9:00 | 9 | Blauw | 1/4 | Olaf Deiman | m | Groningen | 23 | |
23 | 9:00 | 9 | Geel | 1/4 | Aletta Menke | v | Groningen | 35 | |
25 | 9:00 | 10 | Oranje | 1/4 | Andrea Kroon | v | Groningen | 29 | |
26 | 9:00 | 10 | Wit | 1/4 | Evelien Hoogendoorn | v | Nieuw-Roden | 56 | |
27 | 9:00 | 10 | Blauw | 1/4 | Kiki Boomgaard | v | De Knipe | AV Impala | 68 |
28 | 9:00 | 10 | Geel | 1/4 | Heino Pot | m | Ten Boer | 64 | |
29 | 9:30 | 1 | Oranje | 1/4 | Silke Korpershoek | m | Groningen | 25 | |
30 | 9:30 | 1 | Wit | 1/4 | An Bennema | v | Groningen | 30 | |
31 | 9:30 | 1 | Blauw | 1/4 | Gert Prins | m | Paterswolde | 52 | |
32 | 9:30 | 1 | Geel | 1/4 | Sandra Warmolts | v | Kropswolde | 53 | |
33 | 9:30 | 3 | Oranje | 1/4 | Laurens Van Kouwenhove | m | Groningen | 33 | |
34 | 9:30 | 3 | Wit | 1/4 | Frank Dorgelo | m | Westerbroek | 28 | |
35 | 9:30 | 3 | Blauw | 1/4 | Jorien Zwart | v | Bedum | 28 | |
36 | 9:30 | 3 | Geel | 1/4 | Joost Woldring | m | Zandeweer | 39 | |
37 | 9:30 | 5 | Oranje | 1/4 | Henriet Scholts | v | Zuidhorn | 40 | |
38 | 9:30 | 5 | Wit | 1/4 | Rien Timmer | m | Ten Boer | 45 | |
39 | 9:30 | 5 | Blauw | 1/4 | Douwe Woldring | m | Warffum | 42 | |
40 | 9:30 | 5 | Geel | 1/4 | Luuk Kimbal | m | Groningen | 26 | |
41 | 9:30 | 7 | Oranje | 1/4 | Ralph Kremer | m | Exloo | 19 | |
42 | 9:30 | 7 | Wit | 1/4 | Marco De Priester | m | Roden | 49 | |
43 | 9:30 | 7 | Blauw | 1/4 | Klaas Julian Helmantel | m | Groningen | 26 | |
44 | 9:30 | 7 | Geel | 1/4 | Bjorn Venema | m | Assen | 23 | |
45 | 9:30 | 8 | Oranje | 1/4 | Jesse van Bruggen | m | Groningen | 26 | |
46 | 9:30 | 8 | Wit | 1/4 | Justin Uwadia | m | Emmen | 19 | |
47 | 9:30 | 8 | Blauw | 1/4 | Lut Van der Molen | m | Groningen | 46 | |
48 | 9:30 | 9 | Geel | 1/4 | simone sponselee | v | GRONINGEN | 29 | |
49 | 9:30 | 9 | Oranje | 1/4 | Anke Redeker | v | Leiden | 46 | |
50 | 9:30 | 10 | Wit | 1/4 estafette | Anneke Zwart | v | Amsterdam | 32 | |
50 | 0:00 | 0 | 0 | 1/4 estafette | Hendrik Zwart | m | |||
50 | 0:00 | 0 | 0 | 1/4 estafette | Bert Zwart | m | |||
51 | 9:30 | 10 | Blauw | 1/4 estafette | Jeljer Westra | m | Groningen | 21 | |
51 | 0:00 | 0 | 0 | 1/4 estafette | Mariam Jamureli | v | Groningen | 23 | |
51 | 0:00 | 0 | 0 | 1/4 estafette | Jeljer Westra | m | Groningen | 21 |
1/8 triatlon
Nr. | Starttijd | Baan | Badmuts | Onderdeel | Naam | Geslacht | Woonplaats | Vereniging | Leeftijd |
1 | 10:00 | 1 | Wit | 1/8 | Frits Riemersma | m | Haren | GVAV | 72 |
2 | 10:00 | 1 | Blauw | 1/8 | Gerben Van der Vries | m | Paterswolde | 39 | |
3 | 10:00 | 1 | Geel | 1/8 | Jouke Janze | m | Groningen | GVAV | 36 |
4 | 10:00 | 1 | Oranje | 1/8 | Corrine van der Meer | v | EELDE | 43 | |
5 | 10:00 | 3 | Wit | 1/8 | Mark van Ginkel | m | Groningen | 24 | |
6 | 10:00 | 3 | Blauw | 1/8 | Norbert Eelman | m | Elst (Utrecht) | VZC | 53 |
7 | 10:00 | 3 | Geel | 1/8 | Jan van der Sleet | m | Haren | 57 | |
8 | 10:00 | 3 | Oranje | 1/8 | Lisa Marlen Kuhlmann | v | GRONINGEN | GSTV Tritanium | 27 |
9 | 10:00 | 5 | Wit | 1/8 | Kim Tijhuis | v | Groningen | 20 | |
10 | 10:00 | 5 | Blauw | 1/8 | Rick Kosse | m | Groningen | 30 | |
11 | 10:00 | 5 | Geel | 1/8 | Rowan Veenhuizen | m | Groningen | 25 | |
12 | 10:00 | 5 | Oranje | 1/8 | Roel Kremer | m | Sint annen | 44 | |
13 | 10:00 | 7 | Wit | 1/8 | Liset de Groot | v | Roden | GVAV | 49 |
14 | 10:00 | 7 | Blauw | 1/8 | Angelique Schuurman | v | Groningen | GVAV | 29 |
15 | 10:00 | 7 | Geel | 1/8 | Taeke Boersma | m | Grootegast | 50 | |
16 | 10:00 | 7 | Oranje | 1/8 | Martijn Lollinga | m | GRONINGEN | 29 | |
17 | 10:00 | 8 | Wit | 1/8 | Gesela Ebbinge | v | Paterswolde | 32 | |
18 | 10:00 | 8 | Blauw | 1/8 | Hanneke Rus | v | Harkstede | GVAV | 41 |
19 | 10:00 | 8 | Geel | 1/8 | Fokke Kootstra | m | Assen | 36 | |
20 | 10:00 | 8 | Oranje | 1/8 | Jan Willem Bolderdijk | m | Groningen | 42 | |
21 | 10:00 | 9 | Wit | 1/8 | Rense Veenstra | m | Haren | 59 | |
22 | 10:00 | 9 | Blauw | 1/8 | Auke Douma | m | Appingedam | 60 | |
23 | 10:00 | 9 | Geel | 1/8 | Nienke Willems | v | Groningen | GSTV Tritanium | 24 |
24 | 10:00 | 9 | Oranje | 1/8 | Sandra Dijk | v | Groningen | GVAV | 47 |
25 | 10:00 | 10 | Wit | 1/8 | Nico Katuin | m | Groningen | 28 | |
26 | 10:00 | 10 | Blauw | 1/8 | Marleen Oosterhuis | v | Groningen | 33 | |
27 | 10:00 | 10 | Geel | 1/8 | Bert Hartman-de Vries | m | Ten Boer | 51 | |
28 | 10:15 | 1 | Oranje | 1/8 | Julian de Blois | m | Groningen | 28 | |
29 | 10:15 | 1 | Wit | 1/8 | Jan Ameling | m | Groningen | 38 | |
30 | 10:15 | 1 | Blauw | 1/8 | Simon van der Heide | m | VELP GLD | 65 | |
31 | 10:15 | 1 | Geel | 1/8 | Merel Zwart | v | Groningen | GSTV Tritanium | 25 |
32 | 10:15 | 3 | Oranje | 1/8 | Tineke Reitsma | v | Groningen | GSTV Tritanium | 27 |
33 | 10:15 | 3 | Wit | 1/8 | Marcel ten Wolde | m | Groningen | GVAV | 53 |
34 | 10:15 | 3 | Blauw | 1/8 | Janet ten Kate | v | Groningen | GVAV | 58 |
35 | 10:15 | 3 | Geel | 1/8 | Ivan Hofierka | m | Groningen | 44 | |
36 | 10:15 | 5 | Oranje | 1/8 | Heidi Elling | v | Tolbert | 56 | |
37 | 10:15 | 5 | Wit | 1/8 | Hans Duursma | m | Haren | 41 | |
38 | 10:15 | 5 | Blauw | 1/8 | Simone Schuitema | v | Groningen | 56 | |
39 | 10:15 | 5 | Geel | 1/8 | Freddy Hoogheem | m | Tolbert | 47 | |
40 | 10:15 | 7 | Oranje | 1/8 | Thekla De Jong | v | Groningen | 33 | |
41 | 10:15 | 7 | Wit | 1/8 | René van den Berg | m | Groningen | 51 | |
42 | 10:15 | 7 | Blauw | 1/8 | Jean-Francois Luce | m | Den Haag | 60 | |
43 | 10:15 | 7 | Geel | 1/8 | Kyle Inwards | m | Assen | 17 | |
44 | 10:15 | 8 | Oranje | 1/8 | Adri Rink | m | Groningen | 65 | |
45 | 10:15 | 8 | Wit | 1/8 | Menco van der Berg | m | Thesinge | 61 | |
46 | 10:15 | 8 | Blauw | 1/8 | Femke Smids | v | Kollum | 41 | |
47 | 10:15 | 8 | Geel | 1/8 | Klaas Dijkhuizen | m | Ten Boer | 66 | |
48 | 10:15 | 9 | Oranje | 1/8 | tom Ravenshorst | m | Annen | 26 | |
49 | 10:15 | 9 | Wit | 1/8 | Thijs van Leiden | m | Gasselte | 24 | |
50 | 10:15 | 9 | Blauw | 1/8 | Juliana Bruil | v | Enschede | 25 | |
51 | 10:15 | 9 | Geel | 1/8 | Annemieke Kuitert | v | Groningen | 39 | |
52 | 10:15 | 10 | Oranje | 1/8 | Rommy Bolding | v | Leeuwarden | 36 | |
53 | 10:15 | 10 | Wit | 1/8 | Wang van Ingen Schenau | m | Paterswolde | 17 | |
54 | 10:15 | 10 | Blauw | 1/8 | Erik Schukking | m | Leeuwarden | 37 | |
55 | 10:30 | 1 | Geel | 1/8 | Peter Vonck | m | Sauwerd | 54 | |
56 | 10:30 | 1 | Oranje | 1/8 | Roelof Berends | m | Exloo | NTB | 67 |
57 | 10:30 | 1 | Wit | 1/8 | Mara Kuipers | v | Groningen | 47 | |
58 | 10:30 | 1 | Blauw | 1/8 | wim Ravenshorst | m | Annen | 59 | |
59 | 10:30 | 3 | Geel | 1/8 | Fred Schoon | m | Assen | 45 | |
60 | 10:30 | 3 | Oranje | 1/8 | Jelmer Van der Heide | m | Beetsterzwaag | 38 | |
61 | 10:30 | 3 | Wit | 1/8 | Maaike de Jong | v | Groningen | 22 | |
62 | 10:30 | 3 | Blauw | 1/8 | Sybren Jansma | m | Haren | 41 | |
63 | 10:30 | 5 | Geel | 1/8 | Lars Leeman | m | Ten Post | 24 | |
64 | 10:30 | 5 | Oranje | 1/8 | Anne-Greet Flach | v | Groningen | 35 | |
65 | 10:30 | 5 | Wit | 1/8 | Aukelien Stalman | v | Ten Boer | 37 | |
66 | 10:30 | 5 | Blauw | 1/8 | Wikje Vandermaelen | v | Westeremden | 34 | |
67 | 10:30 | 7 | Geel | 1/8 | Nore van der Veur | v | Groningen | 22 | |
68 | 10:30 | 7 | Oranje | 1/8 | Max Vos | m | Rolde | 25 | |
69 | 10:30 | 7 | Wit | 1/8 | Niels Groenhagen | m | Appingedam | 27 | |
70 | 10:30 | 7 | Blauw | 1/8 | Jefta van Ingen Schenau | m | Paterswolde | 59 | |
71 | 10:30 | 8 | Geel | 1/8 | Michel Pais | m | Groningen | 53 | |
72 | 10:30 | 8 | Oranje | 1/8 | Esmee Haag | v | Amersfoort | 27 | |
73 | 10:30 | 8 | Wit | 1/8 | Els Kijlstra | v | Amsterdam | 38 | |
74 | 10:30 | 8 | Blauw | 1/8 | Jochem Pastoor | m | Zuidhorn | 39 | |
75 | 10:30 | 9 | Geel | 1/8 | Dieke de Lange | v | Groningen | 22 | |
76 | 10:30 | 9 | Oranje | 1/8 | Allert Winter | m | Groningen | 45 | |
77 | 10:30 | 9 | Wit | 1/8 | Richard de Vries | m | Ten Boer | 49 | |
78 | 10:30 | 9 | Blauw | 1/8 | Botty Reitsma (doof) | v | Groningen | 58 | |
79 | 10:30 | 10 | Geel | 1/8 | Dirk Duijn | m | Roderesch | 59 | |
80 | 10:30 | 10 | Oranje | 1/8 estafette | Caroline Van der Woude | v | Garmerwolde | 39 | |
81 | 10:30 | 10 | Wit | 1/8 estafette | Wytse Pel | m | Groningen | 25 | |
82 | 10:30 | 10 | Blauw | 1/8 estafette | Thorsten van der Zon | m | Oestgeest | ||
82 | 1/8 estafette | Elviera Pieterse | v | Oestgeest |
Jeugd triatlon
NR | Starttijd | Baan | Onderdeel | Naam voluit | Geslacht | Leeftijd | Woonplaats | Vereniging |
101 | 08.40 | Jeugd 12 plus | Hannah Orsel | V | 13 | Groningen | TRI4you | |
102 | 08.40 | Jeugd 12 plus | Jasmijn Westra | v | 13 | Ten Boer | ||
103 | 08.40 | Jeugd 12 plus | Iben Koen | v | 14 | |||
111 | 08.40 | Jeugd tot 12 | Haylee Oosting | v | 11 | Ten Boer | ||
112 | 08.40 | Jeugd tot 12 | Thijs van der Vlist | m | 9 | Eelde | ||
113 | 08.40 | Jeugd tot 12 | Jefta Janze | m | 8 | Groningen | ||
114 | 08.40 | Jeugd tot 12 | Eva Redeker | v | 8 | Leiden | ||
115 | 08.40 | Jeugd tot 12 | Joël Miedema | m | 9 | Groningen | ||
116 | 08.40 | Jeugd tot 12 | Minck Magnus Jansma | m | ? | |||
117 | 08.40 | Jeugd tot 12 | Lotte Bosma | v | 8 | |||
118 | 08.40 | Jeugd tot 12 | Marenne van der Wal | v | 10 | |||
119 | 08.40 | Jeugd tot 12 | Siem Elsinga | m | 10 | Groningen |