U bevindt zich hier: Home Triatlon Baanindeling zwemmen
 
 

Baanindeling zwemmen

Dit is de baanindeling voor de triatlon 2017.

 

1/4 triatlon.

Nr.
starttijd
baan
onderdeel
Naam voluit
Geslacht
Woonplaats
Vereniging
opmerkingen
1
9:00
1
 1/4
Dirk Duijn
M
RODERESCH
 
 
2
9:00
1
 1/4
Erik Schroder
M
GRONINGEN
GVAV
 
3
9:00
1
 1/4
Jacob Veenstra
M
GRONINGEN
GVAV
 
4
9:00
2
 1/4
Martin Eggens
M
TEN BOER
 
 
5
9:00
2
 1/4
Jouke Janze
M
GRONINGEN
GVAV
 
6
9:00
3
 1/4
Theo Fuhler
M
KLAZIENAVEEN
Triathlonteam De Boks
 
7
9:00
3
 1/4
Alex Hoekstra
M
WINSUM
 
 
8
9:00
3
 1/4
Jan Willem Bolderdijk
M
GRONINGEN
 
 
9
9:00
4
 1/4
Jeroen van der Vlist
M
EELDE
GVAV
 
10
9:00
4
 1/4
Nienke Vlak
V
EELDE
GVAV
 
11
9:00
5
 1/4
Luuk Bos
M
CALLANTSOOG
Triathlon- en Zwemclub Oude Veer
 
12
9:00
5
 1/4
Nathanja Hilberts-Jager
V
EMMEN
Triathlonteam De Boks
 
13
9:00
5
 1/4
Jantje van der Werff
V
DOKKUM
sv Friesland
 
14
9:00
5
 1/4
Jos Wilbrink
M
GRONINGEN
GSTV Tritanium
 
15
9:00
6
 1/4
Maurits van der Heijde
M
ONSTWEDDE
 
 
16
9:00
6
 1/4
Gerard Terwisscha Van Scheltinga
M
HAREN
GVAV
 
17
9:00
7
 1/4
Rense Veenstra
M
HAREN
GVAV
 
18
9:00
7
 1/4
Astrid Wijnsma
V
EELDERWOLDE
GVAV
 
19
9:00
8
 1/4
Sam Feringa
M
GRONINGEN
 
 
20
9:00
8
 1/4
Mathijs Vallinga
M
GRONINGEN
GVAV
 
21
9:00
8
 1/4
Arnoldus van der Werff
M
GRONINGEN
GVAV
 
22
9:00
9
 1/4
Fokke Schievink
M
SURHUIZUM
AV Impala
 
23
9:00
9
 1/4
Albert Baas
M
WESTERBORK
 
 
24
9:00
9
 1/4
Dennis Weerdenburg
M
GRONINGEN
 
 
25
9:00
9
 1/4
Danielle Hoogvliet
V
SCHARMER
 
 
26
9:00
10
 1/4
Henk Hoppen
M
GRONINGEN
GVAV
 
27
9:00
10
 1/4
Lester Struijk
M
HEEMSTEDE
 
 
28
9:00
10
 1/4
Lucas Houwen
M
BAD NIEUWESCHANS
 
 
29
9:30
1
 1/4
Dick Wobbes
M
FEANWALDEN
 
 
30
9:30
1
 1/4
Chris Beverwijk
M
WINSUM
 
 
31
9:30
1
 1/4
Frank van der Weide
M
SLEEN
 
 
32
9:30
2
 1/4
Petra Bus
V
BEDUM
 
 
33
9:30
2
 1/4
Wessel Bruining
M
WARFFUM
 
 
34
9:30
3
1/4
Stefan Weber
M
HOOGKERK
GVAV
 
35
9:30
3
1/4
Carla Frankruijter-Dijkstra
V
BEDUM
 
 
36
9:30
3
1/4
Gerrit ten Brinke
M
PEIZE
GVAV
 
37
9:30
4
1/4
Martin Eikelboom
M
ADUARD
 
 
38
9:30
4
1/4
Wietze Knol
M
DRACHTEN
AV Impala
 
39
9:30
5
1/4
Willem Ketting
M
MARKELO
TTvW Hof van Twente
 
40
9:30
5
1/4
Evelien Hoogendoorn
V
NIEUW -RODEN
 
 
41
9:30
5
1/4
Paul Oude Vrielink
M
RODEN
 
 
42
9:30
5
1/4
Henk Hans Vermeulen
M
RODEN
 
 
43
9:30
6
1/4
Wouter Bouw
M
PEIZE
 
 
44
9:30
6
1/4
Christa Verver
V
GRONINGEN
 
 
45
9:30
7
1/4
Gezina Vallinga
V
GRONIGEN
 
 
46
9:30
7
1/4
Edward Pechler
M
GRONINGEN
 
 
47
9:30
8
1/4
Vanessa Wuijster
V
GRONINGEN
 
 
48
9:30
8
1/4
Roelof Berends
M
OUDESCHIP
 
 
49
9:30
8
1/4
Cor Klomp
M
BEDUM
 
 
50
9:30
9
1/4
Tonnie Pruis
M
HOOGEZAND
GVAV
 
51
9:30
9
1/4
Geke Veenstra
V
ALDTSJERK
 
 
52
9:30
9
1/4
Els Huizing
V
EDE
 
 
53
9:30
9
1/4
Egbert van der Ven
M
HOUTEN
 
 
54
9:30
10
1/4
Annemiek Hofstede
V
BARNEVELD
0
Team: Carien EnCo
Fietsen: Ernst Hofstede
Lopen: Carien Bakker
55
9:30
10
1/4
Martin Horneman
M
VEENDAM
0
Team: Whisky Brothers
Fietsen: Rik Boven
Lopen: Stijn Ottens

 

1/8 triatlon.

 

Nr. starttijd baan onderdeel Naam voluit Geslacht Woonplaats Vereniging Opmerkingen
56 10:00 1  1/8 Inge Haitel V BOVENSMILDE    
57 10:00 1  1/8 Roel Kremer M SINT ANNEN    
58 10:00 1  1/8 Wim de Hek M UITHUIZEN    
59 10:00 2  1/8 Lourien Dekens V TEN BOER    
60 10:00 2  1/8 Lisa Werter V MIDWOLDA    
61 10:00 3  1/8 Jacobien Van Klinken V GRONINGEN    
62 10:00 3  1/8 Gertjan Hulzinga M ASSEN GVAV  
63 10:00 3  1/8 Rik de Haan M ZUIDLAREN    
64 10:00 4  1/8 Justine Lamberts V GRONINGEN    
65 10:00 4  1/8 Lucy de Vries V GRONINGEN    
66 10:00 5  1/8 Jesse Harder M GRONINGEN GVAV  
67 10:00 5  1/8 Marc Vrolijk M GRONINGEN GVAV  
68 10:00 5  1/8 Margot Dekens V TEN BOER    
69 10:00 6  1/8 Elise Kool V LOPPERSUM    
70 10:00 6  1/8 Lianne Zijlstra V STEDUM    
71 10:00 7  1/8 Louis Dekens M TEN BOER    
72 10:00 7  1/8 Willem Jonker M GRONINGEN    
73 10:00 8  1/8 Carlo van der Wiel M HAREN    
74 10:00 8  1/8 Fokje Fijlstra V OOSTWOLD    
75 10:00 9  1/8 Jaap Meijering M RODEN    
76 10:00 9  1/8 Judith Berghuis-Vermaat V GRONINGEN    
77 10:00 10  1/8 Claudia van der Muil V DEN ANDEL    
78 10:00 10  1/8 Bert Holsteijn M UITHUIZEN    
79 10:15 1  1/8 Arjan Cappon M TEN BOER    
80 10:15 1  1/8 Annamiek Bathoorn V PEIZE GVAV  
81 10:15 1  1/8 Astrid Zijlstra V LEKKUM sv Friesland  
82 10:15 2  1/8 Willem-Jan Kuik M WOLVEGA    
83 10:15 2  1/8 Gerrit Spriensma M GRONINGEN    
84 10:15 3  1/8 Ellen van Goor V ALMELO    
85 10:15 3  1/8 Greetje Lanting V PEIZE GVAV  
86 10:15 4  1/8 Chris Prenger M TEN BOER    
87 10:15 4  1/8 Allert Winter M GRONINGEN    
88 10:15 5  1/8 Erwin Swaagman M LOPPERSUM    
89 10:15 5  1/8 Jasper Swaagman M GRONINGEN    
90 10:15 5  1/8 Martijn Swaagman M TEN BOER    
91 10:15 6  1/8 Chris Beverwijk M WINSUM    
92 10:15 6  1/8 Liesbeth Kruizinga V GRONINGEN    
93 10:15 7  1/8 Tjeert Kremer M ZUIDHORN    
94 10:15 7  1/8 Riny de Bruin V WESTERBORK    
95 10:15 8  1/8 Elske de Bruin V WESTERBORK    
96 10:15 8  1/8 Jolanda Abma V WOMMELS    
97 10:15 9  1/8 Tabitha Kraak V SNEEK    
98 10:15 9  1/8 Jaap Veenstra M ALDTSJERK    
99 10:15 9  1/8 Michiel Ijbema M ZUIDHORN    
100 10:15 10  1/8 Patricia Gooijert V FARMSUM    
101 10:15 10  1/8 Annemieke Westerdijk V UITHUIZEN    
102 10:30 1  1/8 Rinske Trommel V GRONINGEN    
103 10:30 1  1/8 Feikje Zijlstra V UTRECHT    
104 10:30 1  1/8 Evelien Holkenborg V EMMEN    
105 10:30 2  1/8 Theo Vegter M UITHUIZEN    
106 10:30 2  1/8 Marian Danhof V UITHUIZEN    
107 10:30 3  1/8 Jeroen Reens M GRONINGEN    
108 10:30 3  1/8 Wieger Bouma M OUDKERK    
109 10:30 4  1/8 Ronald Kubbe M GRONINGEN    
110 10:30 4  1/8 Tom Kubbe M GRONINGEN    
111 10:30 5  1/8 Gijs Kubbe M GRONINGEN    
112 10:30 5  1/8 Sharon van Zanden V GRONINGEN    
113 10:30 5  1/8 Arno Kakkenberg M RODEN    
114 10:30 6  1/8 Ferdie Witvoet M GRONINGEN GVAV  
115 10:30 6  1/8 Lieke Balkema V UITHUIZEN    
116 10:30 7  1/8 Robert Jagt M EMMEN Triathlonteam De Boks  
117 10:30 7  1/8 Jordi Fuhler M KLAZIENAVEEN Triathlonteam De Boks  
118 10:30 8  1/8 Guus Pigge M ASSEN TRI4you  
119 10:30 8  1/8 Torsten Murra M WINSUM    
120 10:30 9  1/8 Swen Faber M LANDSMEER    
121 10:30 9  1/8 Helen Bruinsma V EMMEN Triathlonteam De Boks  
122 10:30 9  1/8 Jan Bruinsma M ZWARTEMEER Triathlonteam De Boks  
123 10:30 10  1/8 Ronald Bosch M WINSUM    
124 10:30 10  1/8 Harmen Stam M TEN BOER    
125 10:45 1  1/8 Peter-Jan Hagedoorn M SCHIPBORG    
126 10:45 1  1/8 Drevis Schuurman M STEENWIJK    
127 10:45 1  1/8 Zeger Zeilemaker M GIETEN    
128 10:45 2  1/8 Jan Kuper M TER APEL Triathlonteam De Boks  
129 10:45 2  1/8 Monika Smit V HAREN    
130 10:45 3  1/8 Jan Ameling M GRONINGEN    
131 10:45 3  1/8 Marjolein Joyce Pijper V GRONINGEN    
132 10:45 4  1/8 Eva Teuling V GRONINGEN    
133 10:45 4  1/8 Bjorn Weijts M ZEEGSE    
134 10:45 5  1/8 Bram Rook M ALMELO    
135 10:45 5  1/8 Marike Bremmer V ASSEN AAC '61  
136 10:45 5  1/8 Jitze Wilting M HOOGEVEEN TZT '86  
137 10:45 6  1/8 Harold Hulst M GRONINGEN    
138 10:45 6  1/8 Rozemijn Wiersema V Ten Boer    
139 10:45 7  1/8 Sietske Weide V GLIMMEN   Team: Ben EnSietske
Fietsen: Ben Plantinga
Lopen: Sietske Weide
140 10:45 7  1/8 Sharon de Vries V TEN BOER   Team: De Vriesjes
Fietsen: Richard de Vries
Lopen: Colin de Vries

 

Jeugd triatlon.

 

NR Starttijd Baan Onderdeel Naam voluit Geslacht Woonplaats Vereniging
1 08.40 8 Jeugd tot 12 jr Finn van Sleen M STEENWIJK  
2 08.40 8 Jeugd tot 12 jr Felix Kouwenhoven M RUINEN  
3 08.40 8 Jeugd tot 12 jr Jona Murra M WINSUM  
4 08.40 9 Jeugd tot 12 jr Lieke Murra V WINSUM  
5 08.40 9 Jeugd tot 12 jr Lennart Bosch M WINSUM  
6 08.40 9 Jeugd tot 12 jr Amber Bosch V WINSUM  
7 08.40 10 Jeugd tot 12 jr Ella Vrolijk V GRONINGEN  
8 08.40 10 Jeugd tot 12 jr Vera Vrolijk V GRONINGEN  
9 08.40 10 Jeugd tot 12 jr Jarne Bosch M GRONINGEN  
               
11 08.40 1 Jeugd 12-16 jr Sarah Berghuis V GRONINGEN  
12 08.40 2 Jeugd 12-16 jr Ivor Feunekes M BORGER  
13 08.40 3 Jeugd 12-16 jr Marijke Harmsma V BOVENSMILDE TRI4you
14 08.40 4 Jeugd 12-16 jr Yasmin Nauta V GRONINGEN GVAV
15 08.40 5 Jeugd 12-16 jr Emma Pigge V ASSEN TRI4you
16 08.40 6 Jeugd 12-16 jr Kay van Sleen M STEENWIJK  
17 08.40 7 Jeugd 12-16 jr Maquinho Vorst M HOLTEN