U bevindt zich hier: Home Triatlon Uitslagen Uitslagen 2017
 
 

Uitslagen 2017

Uitslag 1/4 triatlon:

 Nr.  Uitslag heren Uitslag dames Totaal Eindtijd  Onderdeel   Naam voluit   Geslacht   Woonplaats 
3 1   1 1:55:40  1/4  Jacob Veenstra   M   GRONINGEN 
2 2   2 2:00:28  1/4  Erik Schroder   M   GRONINGEN 
6 3   3 2:03:58  1/4  Theo Fuhler   M   KLAZIENAVEEN 
27 4   4 2:07:50  1/4  Lester Struijk   M   HEEMSTEDE 
5 5   5 2:09:15  1/4  Jouke Janze   M   GRONINGEN 
16 6   6 2:09:17  1/4  Gerard Terwisscha Van Scheltinga   M   HAREN 
24 7   7 2:11:40  1/4  Dennis Weerdenburg   M   GRONINGEN 
9 8   8 2:13:44  1/4  Jeroen van der Vlist   M   EELDE 
21 9   9 2:15:46  1/4  Arnoldus van der Werff   M   GRONINGEN 
19 10   10 2:16:02  1/4  Sam Feringa   M   GRONINGEN 
20 11   11 2:20:49  1/4  Mathijs Vallinga   M   GRONINGEN 
42 12   12 2:20:51  1/4  Henk Hans Vermeulen   M   RODEN 
34 13   13 2:21:28  1/4  Stefan Weber   M   HOOGKERK 
10   1 14 2:21:50  1/4  Nienke Vlak   V   EELDE 
7 14   15 2:22:09  1/4  Alex Hoekstra   M   WINSUM 
11 15   16 2:24:20  1/4  Luuk Bos   M   CALLANTSOOG 
54   2 17 2:25:20  1/4  Annemiek Hofstede (Estafette)
Ernst Hofstede
Carien Bakker 
 V   BARNEVELD 
22 16   18 2:25:44  1/4  Fokke Schievink   M   SURHUIZUM 
31 17   19 2:25:44  1/4  Frank van der Weide   M   SLEEN 
13   3 20 2:28:37  1/4  Jantje van der Werff   V   DOKKUM 
32   4 21 2:30:05  1/4  Petra Bus   V   BEDUM 
1 18   22 2:30:24  1/4  Dirk Duijn   M   RODERESCH 
48 19   23 2:30:30  1/4  Roelof Berends   M   OUDESCHIP 
46 20   24 2:31:16  1/4  Edward Pechler   M   GRONINGEN 
37 21   25 2:33:10  1/4  Martin Eikelboom   M   ADUARD 
38 22   26 2:35:00  1/4  Wietze Knol   M   DRACHTEN 
12   5 27 2:36:50  1/4  Nathanja Hilberts-Jager   V   EMMEN 
28 23   28 2:37:42  1/4  Lucas Houwen   M   BAD NIEUWESCHANS 
40   6 29 2:37:55  1/4  Evelien Hoogendoorn   V   NIEUW -RODEN 
26 24   30 2:39:05  1/4  Henk Hoppen   M   GRONINGEN 
49 25   31 2:39:32  1/4  Cor Klomp   M   BEDUM 
52   7 32 2:39:36  1/4  Els Huizing   V   EDE 
45   8 33 2:39:49  1/4  Gezina Vallinga   V   GRONIGEN 
55 26   34 2:39:56  1/4  Martin Horneman (Estafette)
Rik Boven
Stijn Ottens 
 M   VEENDAM 
36 27   35 2:40:00  1/4  Gerrit ten Brinke   M   PEIZE 
41 28   36 2:42:25  1/4  Paul Oude Vrielink   M   RODEN 
43 29   37 2:42:26  1/4  Wouter Bouw   M   PEIZE 
39 30   38 2:43:26  1/4  Willem Ketting   M   MARKELO 
33 31   39 2:43:42  1/4  Wessel Bruining   M   WARFFUM 
4 32   40 2:43:44  1/4  Martin Eggens   M   TEN BOER 
44   9 41 2:45:38  1/4  Christa Verver   V   GRONINGEN 
25   10 42 2:46:35  1/4  Danielle Hoogvliet   V   SCHARMER 
47   11 43 2:46:59  1/4  Vanessa Wuijster   V   GRONINGEN 
23 33   44 2:47:35  1/4  Albert Baas   M   WESTERBORK 

 

Uitslag 1/8 triatlon:

 

 Nr.  Uitslag heren Uitslag dames Totaal Eindtijd  Onderdeel   Naam voluit   Geslacht   Woonplaats 
133 1   1 0:58:00   1/8   Bjorn Weijts   M   ZEEGSE 
86 2   2 1:02:06   1/8   Jan Willem Bolderdijk   M   GRONINGEN 
120 3   3 1:03:45   1/8   Swen Faber   M   LANDSMEER 
117 4   4 1:04:18   1/8   Jordi Fuhler   M   KLAZIENAVEEN 
119 5   5 1:04:37   1/8   Torsten Murra   M   WINSUM 
139   1 6 1:05:08   1/8   Sietske Weide (Estafette)
Ben Plantinga 
 V   GLIMMEN 
116 6   7 1:05:24   1/8   Robert Jagt   M   EMMEN 
123 7   8 1:05:25   1/8   Ronald Bosch   M   WINSUM 
124 8   9 1:05:44   1/8   Harmen Stam   M   TEN BOER 
127 9   10 1:06:02   1/8   Zeger Zeilemaker   M   GIETEN 
76   2 11 1:07:51   1/8   Judith Berghuis-Vermaat   V   GRONINGEN 
114 10   12 1:07:52   1/8   Ferdie Witvoet   M   GRONINGEN 
57 11   13 1:07:52   1/8   Roel Kremer   M   SINT ANNEN 
91 12   14 1:09:11   1/8   Chris Beverwijk   M   WINSUM 
67 13   15 1:09:47   1/8   Marc Vrolijk   M   GRONINGEN 
66 14   16 1:10:31   1/8   Jesse Harder   M   GRONINGEN 
93 15   17 1:10:31   1/8   Tjeert Kremer   M   ZUIDHORN 
125 16   18 1:11:30   1/8   Peter-Jan Hagedoorn   M   SCHIPBORG 
82 17   19 1:12:27   1/8   Willem-Jan Kuik   M   WOLVEGA 
135   3 20 1:12:42   1/8   Marike Bremmer   V   ASSEN 
62 18   21 1:12:54   1/8   Gertjan Hulzinga   M   ASSEN 
134 19   22 1:12:55   1/8   Bram Rook   M   ALMELO 
90 20   23 1:13:59   1/8   Martijn Swaagman   M   TEN BOER 
58 21   24 1:14:04   1/8   Wim de Hek   M   UITHUIZEN 
69   4 25 1:14:18   1/8   Elise Kool   V   LOPPERSUM 
118 22   26 1:14:44   1/8   Guus Pigge   M   ASSEN 
140   5 27 1:15:47   1/8   Sharon de Vries (Estafette)
Richard de Vries
Colin de Vries 
 V   TEN BOER 
122 23   28 1:16:12   1/8   Jan Bruinsma   M   ZWARTEMEER 
113 24   29 1:16:47   1/8   Arno Kakkenberg   M   RODEN 
80   6 30 1:17:09   1/8   Annamiek Bathoorn   V   PEIZE 
130 25   31 1:19:12   1/8   Jan Ameling   M   GRONINGEN 
89 26   32 1:20:11   1/8   Jasper Swaagman   M   GRONINGEN 
87 27   33 1:21:29   1/8   Allert Winter   M   GRONINGEN 
63 28   34 1:21:37   1/8   Rik de Haan   M   ZUIDLAREN 
83 29   35 1:21:52   1/8   Gerrit Spriensma   M   GRONINGEN 
99 30   36 1:22:12   1/8   Michiel Ijbema   M   ZUIDHORN 
137 31   37 1:22:43   1/8   Harold Hulst   M   GRONINGEN 
128 32   38 1:22:45   1/8   Jan Kuper   M   TER APEL 
136 33   39 1:23:36   1/8   Jitze Wilting   M   HOOGEVEEN 
138   7 40 1:24:17   1/8   Rozemijn Wiersema   V   Ten Boer 
70   8 41 1:24:47   1/8   Lianne Zijlstra   V   STEDUM 
56 34   42 1:24:56   1/8   Jos Arends   M   BEDUM 
132   9 43 1:25:10   1/8   Eva Teuling   V   GRONINGEN 
121   10 44 1:25:10   1/8   Helen Bruinsma   V   EMMEN 
96   11 45 1:25:45   1/8   Jolanda Abma   V   WOMMELS 
88 35   46 1:26:29   1/8   Erwin Swaagman   M   LOPPERSUM 
84   12 47 1:26:40   1/8   Ellen van Goor   V   ALMELO 
71 36   48 1:26:48   1/8   Louis Dekens   M   TEN BOER 
74   13 49 1:27:00   1/8   Fokje Fijlstra   V   OOSTWOLD 
79 37   50 1:27:43   1/8   Arjan Cappon   M   TEN BOER 
107 38   51 1:28:17   1/8   Jeroen Reens   M   GRONINGEN 
112   14 52 1:28:17   1/8   Sharon van Zanden   V   GRONINGEN 
78 39   53 1:28:40   1/8   Bert Holsteijn   M   UITHUIZEN 
60   15 54 1:28:48   1/8   Lisa Werter   V   MIDWOLDA 
61   16 55 1:28:48   1/8   Jacobien Van Klinken   V   GRONINGEN 
126 40   56 1:29:03   1/8   Drevis Schuurman   M   STEENWIJK 
115   17 57 1:29:56   1/8   Lieke Balkema   V   UITHUIZEN 
65   18 58 1:31:06   1/8   Lucy de Vries   V   GRONINGEN 
72 41   59 1:33:19   1/8   Willem Jonker   M   GRONINGEN 
59   19 60 1:33:24   1/8   Lourien Dekens   V   TEN BOER 
68   20 61 1:33:26   1/8   Margot Dekens   V   TEN BOER 
105 42   62 1:33:38   1/8   Theo Vegter   M   UITHUIZEN 
106   21 63 1:33:38   1/8   Marian Danhof   V   UITHUIZEN 
73 43   64 1:34:03   1/8   Carlo van der Wiel   M   HAREN 
92   22 65 1:34:35   1/8   Liesbeth Kruizinga   V   GRONINGEN 
131   23 66 1:34:38   1/8   Marjolein Joyce Pijper   V   GRONINGEN 
97   24 67 1:35:25   1/8   Tabitha Kraak   V   SNEEK 
81   25 68 1:35:54   1/8   Astrid Zijlstra   V   LEKKUM 
77   26 69 1:37:29   1/8   Claudia van der Muil   V   DEN ANDEL 
85   27 70 1:44:39   1/8   Greetje Lanting   V   PEIZE 
102   28 71 1:45:09   1/8   Rinske Trommel   V   GRONINGEN 
103   29 72 1:45:09   1/8   Feikje Zijlstra   V   UTRECHT 
109 44   73 1:50:16   1/8   Ronald Kubbe   M   GRONINGEN 
110 45   74 1:50:16   1/8   Tom Kubbe   M   GRONINGEN 
111 46   75 1:50:16   1/8   Gijs Kubbe   M   GRONINGEN 
94   30 76 1:51:39   1/8   Riny de Bruin   V   WESTERBORK 
95   31 77 1:51:39   1/8   Elske de Bruin   V   WESTERBORK 

 

Uitslag jeugd triatlon:

 Nr.  Uitslag tot 12 jr Uitslag 12-16 jr eindtijd  Naam voluit   Geslacht   Woonplaats 
20 1   12.37  Lisanne Keur   V   ASSEN 
6 2   13.06  Amber Bosch   V   WINSUM 
4 3   13.08  Lieke Murra   V   WINSUM 
5 4   13.10  Lennart Bosch   M   WINSUM 
2 5   13.11  Felix Kouwenhoven   M   RUINEN 
3 6   13.12  Jona Murra   M   WINSUM 
13 7   13.15  Yasmin Nauta   V   GRONINGEN 
9 8   14.57  Jarne Bosch   M   GRONINGEN 
             
18   1 20.00  Bas Willems   M   ASSEN 
12   2 21.06  Ivor Feunekes   M   BORGER 
11   3 21.23  Sarah Berghuis   V   GRONINGEN 
17   4 21.30  Marijke Harmsma   V   BOVENSMILDE 
15   5 22.25  Kay van Sleen   M   STEENWIJK 
19   6 24.05  Muze Brink   V   ASSEN 
14   7 27.21  Emma Pigge   V   ASSEN