U bevindt zich hier: Home Triatlon Uitslagen Uitslagen 2016
 
 

Uitslagen 2016

Uitslag jongens Uitslag meisjes Totaal Tijd  Onderdeel   Naam   M/V   WOONPLAATS 
  1 1 14:47 < 12 jr Britt van den Hoven V ASSEN
1   2 16:45 < 12 jr Marijn Buijtenhuijs M GRONINGEN
2   3 16:52 < 12 jr Sil van der Wal M ASSEN
  2 4 17:39 < 12 jr Lisanne Keur V ASSEN
3   5 17:59 < 12 jr Thijs Keur M ASSEN
  3 6 18:10 < 12 jr Kiki Buijtenhuijs V GRONINGEN
  4 7 18:33 < 12 jr Britta van der Wal V ASSEN
               
Uitslag jongens Uitslag meisjes Totaal Tijd  Onderdeel   Naam   M/V   WOONPLAATS 
1   1 20:37 > 12 jr Bas Willems M ASSEN
  1 2 22:56 > 12 jr Sarah Berghuis V GRONINGEN
2   3 23:39 > 12 jr Muze Brink M ASSEN
  2 4 24:22 > 12 jr Susan Willems V ASSEN
  3 5 25:47 > 12 jr Kimberley Haan V ASSEN
  4 6 27:56 > 12 jr Emma Pigge V ASSEN
               
Uitslag heren Uitslag dames Totaal Tijd  Onderdeel   Naam   M/V   WOONPLAATS 
1   1 1:02:35   1/8   Menno Altena   M   GRONINGEN 
2   2 1:03:50   1/8   Jan Willem Bolderdijk   M   GRONINGEN 
3   3 1:04:43   1/8   Albert Kremer   M   HAARLEM 
4   4 1:04:46   1/8   Carlo van der Wiel   M   HAREN 
5   5 1:05:17   1/8   Harmen Stam   M   TEN BOER 
6   6 1:05:28   1/8   Zeger Zeilemaker   M   GIETEN 
7   7 1:05:35   1/8   Arjan Koop   M   GRONINGEN 
8   8 1:05:38   1/8   Rense Veenstra   M   HAREN 
9   9 1:07:25   1/8   Frank Berghuis   M   GRONINGEN 
10   10 1:07:37   1/8   Ronald Meier   M   GRONINGEN 
11   11 1:08:52   1/8   Sebastiaan Pais   M   GRONINGEN 
12   12 1:08:56   1/8   Harke Balkema   M   UITHUIZEN 
13   13 1:09:04   1/8   Anton Werth   M   GRONINGEN 
14   14 1:09:45   1/8   Frits Riemersma   M   HAREN GN 
15   15 1:10:31   1/8   Robin Quax   M   UTRECHT 
16   16 1:11:33   1/8   Pepijn Stenveld   M   ASSEN 
17   17 1:11:42   1/8   Wouter Dun   M   TER APEL 
18   18 1:11:45   1/8   Roelof Berends   M   OUDESCHIP 
19   19 1:12:15   1/8   Adri Rink   M   GRONINGEN 
  1 20 1:13:25   1/8   Anouk Trooster   V                                                -  
  2 21 1:13:28   1/8   Judith Lurvink   V   GRONINGEN 
20   22 1:13:52   1/8   Sybren Reitsma   M   DRIEZUM 
21   23 1:14:23   1/8   Heerco Feenstra   M   BEDUM 
  3 24 1:14:30   1/8   Marleen Smit   V   GRONINGEN 
  4 25 1:15:00   1/8   Elise Kool   V   LOPPERSUM 
22   26 1:15:05   1/8   Poul Brouwer   M   DOKKUM 
23   27 1:15:06   1/8   Bert Hartman-DeVries   M   TEN BOER 
24   28 1:15:12   1/8   Klaas Dijkhuizen   M   TEN BOER 
25   29 1:15:25   1/8   Mathijs Vallinga   M   GRONINGEN 
26   30 1:15:32   1/8   Anne Watze de Vries   M   GRONINGEN 
27   31 1:15:58   1/8   Mark Vos   M   WINSCHOTEN 
  5 32 1:16:09   1/8   Marije Botterblom   V   GIETEN 
28   33 1:16:35   1/8   Bas Hoogenboom   M   ASSEN 
  6 34 1:16:51   1/8   Annamiek Bathoorn   V   PEIZE 
29   35 1:17:19   1/8   Aaldert van der Tuuk   M   SCHOONLOO 
30   36 1:17:49   1/8   Jan Ekens   M   GRONINGEN 
31   37 1:18:02   1/8   Anne Wouda   V   GRONINGEN 
32   38 1:18:30   1/8   Adriaan Schoeman   M                                                -  
  7 39 1:19:01   1/8   Ingrid Huizing   V   HAREN 
33   40 1:19:12   1/8   Lester Struijk   M   HEEMSTEDE 
34   41 1:20:04   1/8   Rik de Haan   M   ZUIDLAREN 
35   42 1:20:15   1/8   Remko van der Sluis   M   ZUIDWOLDE 
36   43 1:20:30   1/8   Tiede de Vries   M   LOPPERSUM 
37   44 1:20:40   1/8   Eduard Zuur   M   APPINGEDAM 
  8 45 1:20:40   1/8   Evelien Hoogendoorn   V   NIEUW-RODEN 
38   46 1:21:16   1/8   Winout Blaauw   M   GRONINGEN 
  9 47 1:21:26   1/8   Danielle Hoogvliet   V   SCHARMER 
  10 48 1:21:43   1/8   Esther de Vries   V   EELDE 
  11 49 1:22:01   1/8   Els Huizing   V   EDE 
  12 50 1:22:22   1/8   Fokje Fijlstra   V   OOSTWOLD 
39   51 1:22:42   1/8   Alex Gijzenberg   M   GRONINGEN 
40   52 1:23:00   1/8   Edwin Bleuming   M   ROLDE 
41   53 1:23:44   1/8   Jaap Meijering   M   RODEN 
42   54 1:23:56   1/8   Martin Eggens   M   TEN BOER 
43   55 1:24:00   1/8   Geert Slagter   M   APPINGEDAM 
  13 56 1:24:07   1/8   Cindy Visser   V   GRONINGEN 
44   57 1:24:10   1/8   Tonnie Pruis   M   HOOGEZAND 
  14 58 1:24:16   1/8   Ilse Rozema-Beumer   V   TEN BOER 
45   59 1:25:00   1/8   Niels Werdekker   M   GRONINGEN 
  15 60 1:25:11   1/8   Judith Berghuis-Vermaat   V   GRONINGEN 
46   61 1:25:18   1/8   Iwan Hoving   M   BEDUM 
  16 62 1:25:36   1/8   Renske Amesz   V   RODEN 
47   63 1:26:10   1/8   Heino Pot   M   TEN BOER 
  17 64 1:26:30   1/8   Gezina Vallinga   V   GRONINGEN 
48   65 1:26:34   1/8   Han Folkerts   M   GRONINGEN 
  18 66 1:26:45   1/8   Jellie Hiemstra   V   BORNWIRD 
  19 67 1:28:05   1/8   Esther Hozeman-Terlouw   V   DRACHTSTERCOMPAGNIE 
49   68 1:28:16   1/8   Sander Slager   M   GRONINGEN 
50   69 1:28:16   1/8   Louis Dekens   M   TEN BOER 
51   70 1:28:50   1/8   Dick Pluim   M   GRONINGEN 
  20 71 1:29:10   1/8   Lieke Balkema   V   UITHUIZEN 
  21 72 1:29:22   1/8   Anita Kok   V   GRONINGEN 
52   73 1:29:40   1/8   Klaas Berends   M   TEN BOER 
  22 74 1:29:50   1/8   Tineke Poelstra   V   GARNWERD 
  23 75 1:31:47   1/8   Margot Dekens   V   TEN BOER 
53   76 1:32:26   1/8   Steffan Hogenberk   M   VRIES 
54   77 1:32:45   1/8   Erik-Peter Beumer   M   TEN BOER 
55   78 1:33:57   1/8   Albert Kraai   M   GRONINGEN 
56   79 1:34:11   1/8   Erik Danhof   M   BAFLO 
  24 80 1:34:50   1/8   Jorien Sevinga   V   GRONINGEN 
  25 81 1:35:08   1/8   Froukje Eynav   V   GRONINGEN 
  26 82 1:35:08   1/8   Mariska Schuiteman   V                                                -  
  27 83 1:35:38   1/8   Lourien Dekens   V   TEN BOER 
  28 84 1:36:03   1/8   Terzah Jansen   V   EMMEN 
  29 85 1:37:28   1/8   Marije Dubois   V   GRONINGEN 
  30 86 1:38:17   1/8   Claudia van der Muil   V   DEN ANDEL 
  31 87 1:38:24   1/8   Diana Wolf   V   WESTERBORK 
  32 88 1:45:40   1/8   Nelleke Uilhoorn   V   MEEDHUIZEN 
  33 89 1:46:33   1/8   Jetske Littooy   V   GRONINGEN 
      dnf   1/8   Martin Hozeman   M   DRACHTSTERCOMPAGNIE 
      dns   1/8   Mark Bossinga   M   GRONINGEN 
      dns   1/8   Hans Koetje   M   TEN BOER 
      dns   1/8   Renske Steenstra   V   GRONINGEN 
               
Uitslag heren Uitslag dames Totaal Tijd  Onderdeel   Naam   M/V   WOONPLAATS 
    1 2:00:35   1/4 (estafette)   Team Zvtb   M   GRONINGEN 
               
Uitslag heren Uitslag dames Totaal Tijd  Onderdeel   Naam   M/V   WOONPLAATS 
1   1 2:00:46   1/4   Daniel Nagel   M   NAARDEN 
2   2 2:04:45   1/4   Gerard Terwisscha Van Scheltinga   M   HAREN 
3   3 2:05:08   1/4   Arnoldus van der Werff   M   GRONINGEN 
4   4 2:07:50   1/4   Aalzen Alma   M   AUGUSTINUSGA 
5   5 2:08:06   1/4   Jouke Janze   M   GRONINGEN 
6   6 2:10:08   1/4   Martijn Meier   M   APPINGEDAM 
7   7 2:12:09   1/4   Erik-Jan Thalen   M   RODEN 
8   8 2:14:03   1/4   Rico van Velzen   M   KORNHORN 
9   9 2:15:25   1/4   Sam Feringa   M   GRONINGEN 
10   10 2:16:16   1/4   Alex Hoekstra   M   WINSUM 
11   11 2:17:32   1/4   Luuk Bos   M   CALLANTSOOG 
  1 12 2:18:20   1/4   Hanneke Rus   V   GRONINGEN 
12   13 2:19:02   1/4   Niels de Jager   M   GRONINGEN 
13   14 2:19:06   1/4   Henk Hans Vermeulen   M   RODEN 
14   15 2:19:18   1/4   Eric Feringa   M   RODEN 
15   16 2:21:00  1/4   Klaas Kremer   M   GRONINGEN 
16   17 2:21:44   1/4   Harold Hulst   M   GRONINGEN 
17   18 2:22:32   1/4   Jasper Wagter   M   GRONINGEN 
18   19 2:23:10   1/4   Chris Buijtenhuijs   M   GRONINGEN 
19   20 2:27:00  1/4   Ludolf Pijlman   M   GRONINGEN 
  2 21 2:29:30   1/4   Annelies Vrancke   V   ROLDE 
  3 22 2:30:31   1/4   Jantje van de Werff   V   DOKKUM 
  4 23 2:30:41   1/4   Vera Keidel   V   AUGUSTINUSGA 
20   24 2:31:00   1/4   Martin Eikelboom   M   ADUARD 
21   25 2:32:55   1/4   Albert Baas   M   WESTERBORK 
  5 26 2:35:07   1/4   Corien Jansen   V   NIJEVEEN 
22   27 2:36:19  1/4   Zweers Wijnholds   M   WESTERBORK 
23   28 2:37:09  1/4   Alfred Grootjans   M   WESTERBORK 
24   29 2:39:10  1/4   Robert van de Vijver   M   GRONINGEN 
  6 30 2:40:30  1/4   Mirjam van Burgel   V   GIETEN 
  7 31 2:41:10  1/4   Henriet Scholts   V   GRONINGEN 
25   32 2:41:13  1/4   Remi Thüss   M   GRONINGEN 
  8 33 2:41:35  1/4   Bettine Schaap   V   GRONINGEN 
  9 34 2:41:45  1/4   Carla Frankruijter   V   BEDUM 
26   35 2:42:59  1/4   Stephan Timmer   M   MIDWOLDA 
27   36 2:47:56  1/4   Jaap Veenstra   M   ALDTSJERK 
28   37 2:48:07  1/4   Martijn Haak   M   WESTERBORK 
29   38 2:49:42  1/4   John Meppelink   M   WESTERBORK 
30   39 2:51:18  1/4   Harm-Jan Stuut   M   GRONINGEN 
  10 40 2:57:24  1/4   Lucy de Vries   V   GRONINGEN 
31   41 3:01:40  1/4   Roel Timmerman   M   TYNAARLO 
32   42 3:11:51  1/4   Wieger Bouma   M   OUDKERK 
  11 43 3:18:36  1/4   Tabitha Kraak   V   SNEEK 
      dns  1/4   Franciska Schutter   V   GRONINGEN 
      dns  1/4   Tim Wierenga   M   GRONINGEN 
      dns  1/4   Luc Engelkes   M   KLIJNDIJK 
      dns  1/4   Maarten de Groot   M   HAULERWIJK 
      dns  1/4   Jos Wilbrink   M   GRONINGEN