U bevindt zich hier: Home Triatlon Uitslagen Uitslagen 2013
 
 

Uitslagen 2013

Heren Dames Totaal  Tijd  Cat. Naam Woonplaats
1   1 0:59:07   1/8   Edwin Wiersema   EELDE 
2   2 1:02:05   1/8   Frank Berghuis   GRONINGEN 
3   3 1:02:52   1/8   Lammert van de Ploeg   DE WESTEREN 
4   4 1:04:19   1/8   Mathijs van Ark   GRONINGEN 
5   5 1:05:11   1/8   Erik Verburg   GRONINGEN 
6   6 1:07:00   1/8   Lammert Oostra   GRONINGEN 
7   7 1:07:17   1/8   Harm Willem Koning   RODEN 
8   8 1:07:28   1/8   Johny Stoppels   HOLWIERDE 
  1 9 1:08:57   1/8   Charissa Zijlstra   LEKKUM 
9   10 1:09:11   1/8   Folkert Huisma   DRACHTEN 
  2 11 1:10:43   1/8   Sandra Dijk - Hettinga   GRONINGEN 
10   12 1:11:42   1/8   Adrie Rink   GRONINGEN 
11   13 1:11:50   1/8   Roelof Berends   OUDESCHIP 
12   14 1:12:02   1/8   Wim Dodde   GRONINGEN 
  3 15 1:12:09   1/8   Ingrid Jansen   BEETSERZWAAG 
  4 16 1:12:16   1/8   Marleen Aussems   GRONINGEN 
  5 17 1:12:49   1/8   Annelies Vrancke   EXLOO 
13   18 1:13:45   1/8   Dennis van Gent   HARKSTEDE 
14   19 1:13:51   1/8   Klaas Dijkhuizen   TEN BOER 
  6 20 1:14:13   1/8   Jorinde van der Laan   GRONINGEN 
  7 21 1:14:18   1/8   Esther de Vries   GRONINGEN 
15   22 1:15:10   1/8   Jorn Meier   TEN BOER 
  8 23 1:16:08   1/8   Eva Teuling   GRONINGEN 
16   24 1:16:28   1/8   Mark Brugmans   GRONINGEN 
17   25 1:16:42   1/8   Jitze Wilting   HOOGEVEEN 
18   26 1:17:21   1/8   Bart Kooi   TEN BOER 
  9 27 1:18:03   1/8   Suzanne Mol   RODEN 
  10 28 1:19:40   1/8   Jantje van de Werf   DOKKUM 
  11 29 1:20:47   1/8   Maaike de Boer   GRONINGEN 
19   30 1:21:37   1/8   Peter Hardus   T HAANTJE 
20   31 1:21:49   1/8   Jaap Meiering   RODEN 
21   32 1:22:55   1/8   Peter den Ouden   LEEK 
22   33 1:26:20   1/8   Hein Broekema   DEN ANDEL 
23   34 1:27:50   1/8   Louis Dekens   TEN BOER 
24   35 1:27:51   1/8   Johan Huisjes   TOLBERT 
25   36 1:34:37   1/8   Sander Kats   Hollandscheveld 
  12 37 1:39:32   1/8   Astrid Zijlstra   Lekkum 
  13 38 1:42:05   1/8   Margot Dekens   TEN BOER 
             
             
Heren Dames Totaal Tijd Cat.  Naam  Woonplaats
1   1 2:05:51   1/4   Marcel ten Wolde   GRONINGEN 
2   2 2:06:32   1/4   Peter van Ravenswaaij   GRONINGEN 
3   3 2:08:14   1/4   Gerard Terwisscha Van Scheltinga   HAREN 
4   4 2:09:52   1/4   Bauke Ytsma   BURGUM 
5   5 2:10:34   1/4   RenĂ© de Vries   HEEMSKERK 
6   6 2:11:55   1/4   Jeroen van der Vlist   EELDE 
7   7 2:14:25   1/4   Mark van den Heuvel   PEIZE 
8   8 2:17:29   1/4   Marcel Dijkstra   BEDUM 
9   9 2:17:58   1/4   Marcel Veen   Zwolle 
10   10 2:18:43   1/4   Stefan Weber   HOOGKERK 
11   11 2:21:06   1/4   Ebe van der Molen   ZUIDHORN 
12   12 2:23:25   1/4   Harold Hulst   GRONINGEN 
  1 13 2:23:31   1/4   Wilma de Vries   GRONINGEN 
13   14 2:24:12   1/4   Wim de Hek   UITHUIZEN 
14   15 2:26:31   1/4   Sander Oosterhof   BEDUM 
15   16 2:27:03   1/4   Arjan Timmerman   GRONINGEN 
16   17 2:27:32   1/4   Chris Buijtenhuijs   GRONINGEN 
17   18 2:29:47   1/4   Chris Hartsema   GRONINGEN 
18   19 2:33:09   1/4   Jan Ekens   GRONINGEN 
19   20 2:33:50   1/4   Frank Warnars   EEXTERVEEN 
20   21 2:34:45   1/4   Jan Hooge   HOOGEVEEN 
21   22 2:35:58   1/4   Jos Arends   Bedum 
22   23 2:35:58   1/4   Benny Everts   ZWOLLE 
23   24 2:45:23   1/4   Ton Cusiel   HEERENVEEN 
24   25 2:47:47   1/4   Rikkert Iwema   GRONINGEN 
25   26 2:53:32   1/4   Drevis Schuurman   STEENWIJK 
  2 27 2:56:47   1/4   Lucy de Vries   GRONINGEN