U bevindt zich hier: Home Triatlon Uitslagen
 
 

Uitslagen 2015

Uitslag jeugd triatlon
8+ - 12+

Uitslag jongens Uitslag meisjes Totaal eindtijd  onderdeel   Naam voluit   Geslacht   Woonplaats 
1   1 0:13:13  jeugd   Bas Willems   M 12+  ASSEN 
  1 2 0:14:25  jeugd   Muze Brink   V 12+  ASSEN 
  2 3 0:15:18  jeugd   Susan Willems   V 10+  ASSEN 
2   4 0:15:23  jeugd   Kay van Sleen   M 10+  STEENWIJK 
  3 5 0:15:24  jeugd   Britt van den Hoven   V 8+  ASSEN 
3   6 0:16:23  jeugd   Thijs Sturing   M 10+  TEN BOER
  4 7 0:17:33  jeugd   Sara Korthuis   V 8+  HOOGEZAND 
  5 8 0:17:47  jeugd   Emma Pigge   V 10+  ASSEN 
4   9 0:17:53  jeugd   Finn van Sleen   M 8+  STEENWIJK 
5   10 0:20:48  jeugd   Thijs Keur   M 10+  ASSEN 
6   11 0:20:54  jeugd   Dani Uphoff   M 8+  VROOMSHOOP 
  6 12 0:21:06  jeugd   Kim Sturing   V 12+  TEN BOER
  7 13 0:21:10  jeugd   Anna Dijkstra   V 8+  BEDUM 
  8 14 0:21:45  jeugd   Rosalie Cusiel   V 10+  TEN BOER
7   15 0:22:07  jeugd   Pascal Boer   M 8+  TEN BOER
  9 16 0:22:21  jeugd   Sanne Keur   V 8+  ASSEN 
  10 17 0:22:39  jeugd   Jolien Post   V 8+  TEN BOER
8   18 0:24:35  jeugd  Axel Contassot  M 8+  TEN BOER
Uitslag triatlon
12+ -14+
             
1 1  1 0:27:08  jeugd 12+ - 14+  Lourien Dekens   V 14+  TEN BOER 

 

 

 

Uitslag 1/8 triatlon

Uitslag heren Uitslag dames Totaal eindtijd  onderdeel   Naam voluit   Geslacht   Woonplaats 
1   1 0:58:49   1/8   Richard Oosterbroek   M 24+  GRONINGEN 
2   2 1:00:13   1/8   Edwin Wiersema   M 24+  EELDE 
3   3 1:00:29   1/8   Mathijs van Ark   M 24+  GRONINGEN 
4   4 1:06:16   1/8   Maarten de Ruiter   M 24+  GRONINGEN 
5   5 1:06:50   1/8   Roy Kreeft   M 24+  KLAZIENAVEEN 
1e estafette   6 1:07:01   1/8   De Stoppeltjes     HOLWIERDE 
  1 7 1:07:03   1/8   Nicole Clerx   V 24+  GRONINGEN 
  2 8 1:07:10   1/8   Anouk Wennemars   V 24+  EELDE 
  3 9 1:07:14   1/8   Wilma de Vries   V 24+  GRONINGEN 
  4 10 1:07:51   1/8   Sandra Dijk-Hettinga   V 24+  GRONINGEN 
  5 11 1:08:19   1/8   Jorinde van der Laan   V 24+  GRONINGEN 
6   12 1:08:24   1/8   Harm Willem Koning   M 40+  RODEN 
7   13 1:08:39   1/8   Harmen Stam   M 24+  TEN BOER 
8   14 1:09:45   1/8   Geert Kranenborg   M 40+  ASSEN 
9   15 1:09:52   1/8   Adri Rink   M 40+  GRONINGEN 
10   16 1:10:37   1/8   Arend Enting   M 40+  ORVELTE 
  6 17 1:10:54   1/8   Esther Geerlings   V 40+  LEIDEN 
11   18 1:11:56   1/8   Wouter Dun   M 24+  TER APEL 
12   19 1:12:31   1/8   Wiebe van Sleen   M 40+  STEENWIJK 
13   20 1:12:35   1/8   Poul Brouwer   M 40+  DOKKUM 
14   21 1:12:53   1/8   Jildert Bilstra   M 20+  GORREDIJK 
15   22 1:13:27   1/8   Anton Boerema   M 40+  PIETERBUREN 
  7

23

1:13:28   1/8   Sandra van Diemen   V 24+  GRONINGEN 
16   24 1:13:44   1/8   Herman Meijer   M 40+  GRONNGEN 
2e estafette   25 1:14:30   1/8  De Wiersema'tjes    TEN BOER
17   26 1:15:00   1/8   Jan Ekens   M 40+  GRONINGEN 
18   27 1:15:36   1/8   Anton Werth   M 24+  GRONINGEN 
  8 28 1:15:44   1/8   Annamiek Bathoorn   V 24+  PEIZE 
19   29 1:15:49   1/8   Henk Kamsma   M 40+  GRONINGEN 
20   30 1:15:54   1/8   Marco Tibbesma   M 24+  GRONINGEN 
21   31 1:16:38   1/8   Heiko Kiewiet   M 24+  GRONINGEN 
22   32 1:16:41   1/8   Tim Wierenga   M 20+  GRONINGEN 
23   33 1:16:58   1/8   Rutger Bennink   M 24+  MEPPEL 
24   34 1:17:06   1/8   Stephan Timmer   M 40+  MIDWOLDA 
25   35 1:17:30   1/8   Warner Snippe   M 40+  GRONINGEN 
26   36 1:18:08   1/8   Jaap Meijering   M 40+  RODEN 
27   37 1:18:23   1/8   Dirk Kruise   M 40+  GRONINGEN 
  9 38 1:18:25   1/8   Doortje Vos   V 24+  GRONINGEN 
28   39 1:18:53   1/8   Adriaan Schoeman   M 24+  EELDE 
29  

40

1:19:00   1/8   Geert Slagter   M 24+  APPINGEDAM 
  10 41 1:19:00   1/8   Anne Wouda   V 18+  GRONINGEN 
30   42 1:19:07   1/8   Henk Bick   M 40+  SCHEEMDA 
31   43 1:19:59   1/8   Stoffer Havinga   M 40+  THESINGE 
  11 44 1:20:51   1/8   Christa Verver   V 40+  GRONINGEN 
32   45 1:21:10   1/8   Niels Bergsma   M 24+  GRONINGEN 
33   46 1:21:13   1/8   Henk Huizing   M 40+  HAREN 
  12 47 1:21:33   1/8   Carla Frankruijter-Dijkstra   V 40+  BEDUM 
34   48 1:22:02   1/8   Drevis Schuurman   M 40+  STEENWIJK 
  13 49 1:22:13   1/8   Judith Berghuis-Vermaat   V 24+  GRONINGE 
35   50 1:23:45   1/8   Henk Post   M 24+  TEN BOER 
  14 51 1:24:00   1/8   Lucy de Vries   V 40+  GRONINGEN 
36   52 1:24:08   1/8   Heino Pot   M 40+  TEN BOER 
  15 53 1:24:58   1/8   Els Huizing   V 18+  HAREN 
37   54 1:25:26   1/8   Louis Dekens   M 40+  TEN BOER 
38   55 1:25:32   1/8   Willem Drenth   M 40+  STADSKANAAL 
  16 56 1:25:32   1/8   Charlotte Korten   V 20+  GRONINGEN 
  17 57 1:25:52   1/8   Annelies Moguella   V 40+  GRONINGEN 
39   58 1:26:04   1/8   Nico Stegeman   M 24+  GRONINGEN 
40   59 1:26:09   1/8   Jasper Wagter   M 24+  GRONINGEN 
41   60 1:26:09   1/8   Mark van Wijhe   M 24+  GRONINGEN                                                             -  
42   61 1:28:06   1/8   Roel Timmerman   M 40+  TYNAARLO 
  18 62 1:28:08   1/8   Esther Hozeman-Terlouw   V 40+  DRACHTSTERCOMPAGNIE 
3e estafette   63 1:30:00   1/8   Cm Toppers     GRONINGEN 
  19 64 1:32:23   1/8   Anje de Vries   V 24+  EELDE 
  20 65 1:34:45   1/8   Margot Dekens   V 20+  TEN BOER 
43   66 1:39:10   1/8   John Bodde   M 40+  SCHEEMDA 
44   67 1:40:17   1/8   Martin Hozeman   M 40+  DRACHTSTERCOMPAGNIE 

 

 

 

Uitslag 1/4 triatlon

Uitslag heren Uitslag dames Totaal eindtijd  onderdeel  Naam voluit   Geslacht   Woonplaats 
1   1 1:56:46   1/4   Teun van der Meulen   M 24+  ROTTERDAM 
2   2 2:05:18   1/4   RenĂ© de Vries   M 40+  HEEMSKERK 
1e estafette   3 2:07:50   1/4   Wiruja (estafette)    GRONINGEN 
4   4 2:08:07   1/4   Jos Wilbrink   M 24+  GRONINGEN 
5   5 2:10:28   1/4   Erik-Jan Thalen   M 24+  RODEN 
6   6 2:14:21   1/4   W Burger   M 24+  GRONINGEN 
7   7 2:14:45   1/4   Dennis Wennemars   M 24+  EELDE 
8   8 2:18:18   1/4   Sam Feringa   M 20+  RODEN 
9   9 2:19:04   1/4   Rico van Velzen   M 40+  KORNHORN 
10   10 2:19:57   1/4   Luuk Bos   M 40+  CALLANTSOOG 
11   11 2:20:35   1/4   Ronald Meier   M 24+  GRONINGEN 
12   12 2:21:10   1/4   Martijn Meier   M 24+  APPINGEDAM 
13   13 2:23:42   1/4   Henk Hans Vermeulen   M 40+  RODEN 
14   14 2:25:41   1/4   Harold Hulst   M 40+  GRONINGEN 
15   15 2:26:30   1/4   Henny Vernooy   M 40+  APPINGEDAM 
16   16 2:26:52   1/4   Eric Feringa   M 40+  RODEN 
17   17 2:29:24   1/4   Jeroen Thalen   M 24+  HOOGEVEEN 
18   18 2:31:02   1/4   Wietze de Vries   M 40+  APPINGEDAM 
19   19 2:31:16   1/4   Chris Hartsema   M 40+  GRONINGEN 
20   20 2:31:18   1/4   Maarten de Groot   M 24+  HAULERWIJK 
21   21 2:32:03   1/4   Bert Hartman-DeVries   M 40+  TEN BOER 
22   22 2:33:05   1/4   Martin Eikelboom   M 40+  ADUARD 
23   23 2:33:05   1/4   Pieter Sturm   M 24+  AMSTERDAM 
  1 24 2:34:27   1/4   Jantje van de Werf   V 24+  DOKKUM 
24   25 2:36:17   1/4   Paul Oude Vrielink   M 40+  RODEN 
25   26 2:37:14   1/4   Albert Baas   M 40+  WESTERBORK 
  2 27 2:37:19   1/4   Mirjam van Burgel   V 40+  GIETEN 
  3 28 2:37:22   1/4   Henriet Scholts   V 24+  GRONINGEN 
  4 29 2.38.54   1/4  Bettine Schaap V 24+  GRONINGEN
26   30 2:39:23   1/4   Bouke Fennema   M 40+  BRITSUM 
27   31 2:40:10   1/4   Jeroen Grinwis   M 24+  GRONINGEN 
28   32 2:40:26   1/4   Reini van Dijk   M 40+  WINSCHOTEN 
29   33 2:40:26   1/4   Erik Blokzijl   M 40+  WINSCHOTEN 
30   34 2:40:31   1/4   Rikkert Iwema   M 40+  GRONINGEN
31   35 2:41:35   1/4   Iwan Hoving   M 40+  BEDUM 
32   36 2:42:54   1/4   Mark Winters   M 40+  EELDERWOLDE 
  5 37 2:43:56   1/4   Hilly Veenstra-Posthumus   V 40+  SURHUISTERVEEN 
33   38 2:44:01   1/4   Rob Noorda   M 40+  GRONINGEN 
34   39 2:48:29   1/4   Gerard Kloosterboer   M 40+  OOSTWOLD 
35   40 2:51:40   1/4   Richard Tapper   M 40+  GRONINGEN 
36   41 2:57:33   1/4   Janwillem Mekkering   M 40+  TEN BOER