U bevindt zich hier: Home Triatlon
 
 

Uitslagen 2017

Uitslag 1/4 triatlon:

 Nr.  Uitslag heren Uitslag dames Totaal Eindtijd  Onderdeel   Naam voluit   Geslacht   Woonplaats 
3 1   1 1:55:40  1/4  Jacob Veenstra   M   GRONINGEN 
2 2   2 2:00:28  1/4  Erik Schroder   M   GRONINGEN 
6 3   3 2:03:58  1/4  Theo Fuhler   M   KLAZIENAVEEN 
27 4   4 2:07:50  1/4  Lester Struijk   M   HEEMSTEDE 
5 5   5 2:09:15  1/4  Jouke Janze   M   GRONINGEN 
16 6   6 2:09:17  1/4  Gerard Terwisscha Van Scheltinga   M   HAREN 
24 7   7 2:11:40  1/4  Dennis Weerdenburg   M   GRONINGEN 
9 8   8 2:13:44  1/4  Jeroen van der Vlist   M   EELDE 
21 9   9 2:15:46  1/4  Arnoldus van der Werff   M   GRONINGEN 
19 10   10 2:16:02  1/4  Sam Feringa   M   GRONINGEN 
20 11   11 2:20:49  1/4  Mathijs Vallinga   M   GRONINGEN 
42 12   12 2:20:51  1/4  Henk Hans Vermeulen   M   RODEN 
34 13   13 2:21:28  1/4  Stefan Weber   M   HOOGKERK 
10   1 14 2:21:50  1/4  Nienke Vlak   V   EELDE 
7 14   15 2:22:09  1/4  Alex Hoekstra   M   WINSUM 
11 15   16 2:24:20  1/4  Luuk Bos   M   CALLANTSOOG 
54   2 17 2:25:20  1/4  Annemiek Hofstede (Estafette)
Ernst Hofstede
Carien Bakker 
 V   BARNEVELD 
22 16   18 2:25:44  1/4  Fokke Schievink   M   SURHUIZUM 
31 17   19 2:25:44  1/4  Frank van der Weide   M   SLEEN 
13   3 20 2:28:37  1/4  Jantje van der Werff   V   DOKKUM 
32   4 21 2:30:05  1/4  Petra Bus   V   BEDUM 
1 18   22 2:30:24  1/4  Dirk Duijn   M   RODERESCH 
48 19   23 2:30:30  1/4  Roelof Berends   M   OUDESCHIP 
46 20   24 2:31:16  1/4  Edward Pechler   M   GRONINGEN 
37 21   25 2:33:10  1/4  Martin Eikelboom   M   ADUARD 
38 22   26 2:35:00  1/4  Wietze Knol   M   DRACHTEN 
12   5 27 2:36:50  1/4  Nathanja Hilberts-Jager   V   EMMEN 
28 23   28 2:37:42  1/4  Lucas Houwen   M   BAD NIEUWESCHANS 
40   6 29 2:37:55  1/4  Evelien Hoogendoorn   V   NIEUW -RODEN 
26 24   30 2:39:05  1/4  Henk Hoppen   M   GRONINGEN 
49 25   31 2:39:32  1/4  Cor Klomp   M   BEDUM 
52   7 32 2:39:36  1/4  Els Huizing   V   EDE 
45   8 33 2:39:49  1/4  Gezina Vallinga   V   GRONIGEN 
55 26   34 2:39:56  1/4  Martin Horneman (Estafette)
Rik Boven
Stijn Ottens 
 M   VEENDAM 
36 27   35 2:40:00  1/4  Gerrit ten Brinke   M   PEIZE 
41 28   36 2:42:25  1/4  Paul Oude Vrielink   M   RODEN 
43 29   37 2:42:26  1/4  Wouter Bouw   M   PEIZE 
39 30   38 2:43:26  1/4  Willem Ketting   M   MARKELO 
33 31   39 2:43:42  1/4  Wessel Bruining   M   WARFFUM 
4 32   40 2:43:44  1/4  Martin Eggens   M   TEN BOER 
44   9 41 2:45:38  1/4  Christa Verver   V   GRONINGEN 
25   10 42 2:46:35  1/4  Danielle Hoogvliet   V   SCHARMER 
47   11 43 2:46:59  1/4  Vanessa Wuijster   V   GRONINGEN 
23 33   44 2:47:35  1/4  Albert Baas   M   WESTERBORK 

 

Uitslag 1/8 triatlon:

 

 Nr.  Uitslag heren Uitslag dames Totaal Eindtijd  Onderdeel   Naam voluit   Geslacht   Woonplaats 
133 1   1 0:58:00   1/8   Bjorn Weijts   M   ZEEGSE 
86 2   2 1:02:06   1/8   Jan Willem Bolderdijk   M   GRONINGEN 
120 3   3 1:03:45   1/8   Swen Faber   M   LANDSMEER 
117 4   4 1:04:18   1/8   Jordi Fuhler   M   KLAZIENAVEEN 
119 5   5 1:04:37   1/8   Torsten Murra   M   WINSUM 
139   1 6 1:05:08   1/8   Sietske Weide (Estafette)
Ben Plantinga 
 V   GLIMMEN 
116 6   7 1:05:24   1/8   Robert Jagt   M   EMMEN 
123 7   8 1:05:25   1/8   Ronald Bosch   M   WINSUM 
124 8   9 1:05:44   1/8   Harmen Stam   M   TEN BOER 
127 9   10 1:06:02   1/8   Zeger Zeilemaker   M   GIETEN 
76   2 11 1:07:51   1/8   Judith Berghuis-Vermaat   V   GRONINGEN 
114 10   12 1:07:52   1/8   Ferdie Witvoet   M   GRONINGEN 
57 11   13 1:07:52   1/8   Roel Kremer   M   SINT ANNEN 
91 12   14 1:09:11   1/8   Chris Beverwijk   M   WINSUM 
67 13   15 1:09:47   1/8   Marc Vrolijk   M   GRONINGEN 
66 14   16 1:10:31   1/8   Jesse Harder   M   GRONINGEN 
93 15   17 1:10:31   1/8   Tjeert Kremer   M   ZUIDHORN 
125 16   18 1:11:30   1/8   Peter-Jan Hagedoorn   M   SCHIPBORG 
82 17   19 1:12:27   1/8   Willem-Jan Kuik   M   WOLVEGA 
135   3 20 1:12:42   1/8   Marike Bremmer   V   ASSEN 
62 18   21 1:12:54   1/8   Gertjan Hulzinga   M   ASSEN 
134 19   22 1:12:55   1/8   Bram Rook   M   ALMELO 
90 20   23 1:13:59   1/8   Martijn Swaagman   M   TEN BOER 
58 21   24 1:14:04   1/8   Wim de Hek   M   UITHUIZEN 
69   4 25 1:14:18   1/8   Elise Kool   V   LOPPERSUM 
118 22   26 1:14:44   1/8   Guus Pigge   M   ASSEN 
140   5 27 1:15:47   1/8   Sharon de Vries (Estafette)
Richard de Vries
Colin de Vries 
 V   TEN BOER 
122 23   28 1:16:12   1/8   Jan Bruinsma   M   ZWARTEMEER 
113 24   29 1:16:47   1/8   Arno Kakkenberg   M   RODEN 
80   6 30 1:17:09   1/8   Annamiek Bathoorn   V   PEIZE 
130 25   31 1:19:12   1/8   Jan Ameling   M   GRONINGEN 
89 26   32 1:20:11   1/8   Jasper Swaagman   M   GRONINGEN 
87 27   33 1:21:29   1/8   Allert Winter   M   GRONINGEN 
63 28   34 1:21:37   1/8   Rik de Haan   M   ZUIDLAREN 
83 29   35 1:21:52   1/8   Gerrit Spriensma   M   GRONINGEN 
99 30   36 1:22:12   1/8   Michiel Ijbema   M   ZUIDHORN 
137 31   37 1:22:43   1/8   Harold Hulst   M   GRONINGEN 
128 32   38 1:22:45   1/8   Jan Kuper   M   TER APEL 
136 33   39 1:23:36   1/8   Jitze Wilting   M   HOOGEVEEN 
138   7 40 1:24:17   1/8   Rozemijn Wiersema   V   Ten Boer 
70   8 41 1:24:47   1/8   Lianne Zijlstra   V   STEDUM 
56 34   42 1:24:56   1/8   Jos Arends   M   BEDUM 
132   9 43 1:25:10   1/8   Eva Teuling   V   GRONINGEN 
121   10 44 1:25:10   1/8   Helen Bruinsma   V   EMMEN 
96   11 45 1:25:45   1/8   Jolanda Abma   V   WOMMELS 
88 35   46 1:26:29   1/8   Erwin Swaagman   M   LOPPERSUM 
84   12 47 1:26:40   1/8   Ellen van Goor   V   ALMELO 
71 36   48 1:26:48   1/8   Louis Dekens   M   TEN BOER 
74   13 49 1:27:00   1/8   Fokje Fijlstra   V   OOSTWOLD 
79 37   50 1:27:43   1/8   Arjan Cappon   M   TEN BOER 
107 38   51 1:28:17   1/8   Jeroen Reens   M   GRONINGEN 
112   14 52 1:28:17   1/8   Sharon van Zanden   V   GRONINGEN 
78 39   53 1:28:40   1/8   Bert Holsteijn   M   UITHUIZEN 
60   15 54 1:28:48   1/8   Lisa Werter   V   MIDWOLDA 
61   16 55 1:28:48   1/8   Jacobien Van Klinken   V   GRONINGEN 
126 40   56 1:29:03   1/8   Drevis Schuurman   M   STEENWIJK 
115   17 57 1:29:56   1/8   Lieke Balkema   V   UITHUIZEN 
65   18 58 1:31:06   1/8   Lucy de Vries   V   GRONINGEN 
72 41   59 1:33:19   1/8   Willem Jonker   M   GRONINGEN 
59   19 60 1:33:24   1/8   Lourien Dekens   V   TEN BOER 
68   20 61 1:33:26   1/8   Margot Dekens   V   TEN BOER 
105 42   62 1:33:38   1/8   Theo Vegter   M   UITHUIZEN 
106   21 63 1:33:38   1/8   Marian Danhof   V   UITHUIZEN 
73 43   64 1:34:03   1/8   Carlo van der Wiel   M   HAREN 
92   22 65 1:34:35   1/8   Liesbeth Kruizinga   V   GRONINGEN 
131   23 66 1:34:38   1/8   Marjolein Joyce Pijper   V   GRONINGEN 
97   24 67 1:35:25   1/8   Tabitha Kraak   V   SNEEK 
81   25 68 1:35:54   1/8   Astrid Zijlstra   V   LEKKUM 
77   26 69 1:37:29   1/8   Claudia van der Muil   V   DEN ANDEL 
85   27 70 1:44:39   1/8   Greetje Lanting   V   PEIZE 
102   28 71 1:45:09   1/8   Rinske Trommel   V   GRONINGEN 
103   29 72 1:45:09   1/8   Feikje Zijlstra   V   UTRECHT 
109 44   73 1:50:16   1/8   Ronald Kubbe   M   GRONINGEN 
110 45   74 1:50:16   1/8   Tom Kubbe   M   GRONINGEN 
111 46   75 1:50:16   1/8   Gijs Kubbe   M   GRONINGEN 
94   30 76 1:51:39   1/8   Riny de Bruin   V   WESTERBORK 
95   31 77 1:51:39   1/8   Elske de Bruin   V   WESTERBORK 

 

Uitslag jeugd triatlon:

 Nr.  Uitslag tot 12 jr Uitslag 12-16 jr eindtijd  Naam voluit   Geslacht   Woonplaats 
20 1   12.37  Lisanne Keur   V   ASSEN 
6 2   13.06  Amber Bosch   V   WINSUM 
4 3   13.08  Lieke Murra   V   WINSUM 
5 4   13.10  Lennart Bosch   M   WINSUM 
2 5   13.11  Felix Kouwenhoven   M   RUINEN 
3 6   13.12  Jona Murra   M   WINSUM 
13 7   13.15  Yasmin Nauta   V   GRONINGEN 
9 8   14.57  Jarne Bosch   M   GRONINGEN 
             
18   1 20.00  Bas Willems   M   ASSEN 
12   2 21.06  Ivor Feunekes   M   BORGER 
11   3 21.23  Sarah Berghuis   V   GRONINGEN 
17   4 21.30  Marijke Harmsma   V   BOVENSMILDE 
15   5 22.25  Kay van Sleen   M   STEENWIJK 
19   6 24.05  Muze Brink   V   ASSEN 
14   7 27.21  Emma Pigge   V   ASSEN 

 

Uitslagen 2016

Uitslag jongens Uitslag meisjes Totaal Tijd  Onderdeel   Naam   M/V   WOONPLAATS 
  1 1 14:47 < 12 jr Britt van den Hoven V ASSEN
1   2 16:45 < 12 jr Marijn Buijtenhuijs M GRONINGEN
2   3 16:52 < 12 jr Sil van der Wal M ASSEN
  2 4 17:39 < 12 jr Lisanne Keur V ASSEN
3   5 17:59 < 12 jr Thijs Keur M ASSEN
  3 6 18:10 < 12 jr Kiki Buijtenhuijs V GRONINGEN
  4 7 18:33 < 12 jr Britta van der Wal V ASSEN
               
Uitslag jongens Uitslag meisjes Totaal Tijd  Onderdeel   Naam   M/V   WOONPLAATS 
1   1 20:37 > 12 jr Bas Willems M ASSEN
  1 2 22:56 > 12 jr Sarah Berghuis V GRONINGEN
2   3 23:39 > 12 jr Muze Brink M ASSEN
  2 4 24:22 > 12 jr Susan Willems V ASSEN
  3 5 25:47 > 12 jr Kimberley Haan V ASSEN
  4 6 27:56 > 12 jr Emma Pigge V ASSEN
               
Uitslag heren Uitslag dames Totaal Tijd  Onderdeel   Naam   M/V   WOONPLAATS 
1   1 1:02:35   1/8   Menno Altena   M   GRONINGEN 
2   2 1:03:50   1/8   Jan Willem Bolderdijk   M   GRONINGEN 
3   3 1:04:43   1/8   Albert Kremer   M   HAARLEM 
4   4 1:04:46   1/8   Carlo van der Wiel   M   HAREN 
5   5 1:05:17   1/8   Harmen Stam   M   TEN BOER 
6   6 1:05:28   1/8   Zeger Zeilemaker   M   GIETEN 
7   7 1:05:35   1/8   Arjan Koop   M   GRONINGEN 
8   8 1:05:38   1/8   Rense Veenstra   M   HAREN 
9   9 1:07:25   1/8   Frank Berghuis   M   GRONINGEN 
10   10 1:07:37   1/8   Ronald Meier   M   GRONINGEN 
11   11 1:08:52   1/8   Sebastiaan Pais   M   GRONINGEN 
12   12 1:08:56   1/8   Harke Balkema   M   UITHUIZEN 
13   13 1:09:04   1/8   Anton Werth   M   GRONINGEN 
14   14 1:09:45   1/8   Frits Riemersma   M   HAREN GN 
15   15 1:10:31   1/8   Robin Quax   M   UTRECHT 
16   16 1:11:33   1/8   Pepijn Stenveld   M   ASSEN 
17   17 1:11:42   1/8   Wouter Dun   M   TER APEL 
18   18 1:11:45   1/8   Roelof Berends   M   OUDESCHIP 
19   19 1:12:15   1/8   Adri Rink   M   GRONINGEN 
  1 20 1:13:25   1/8   Anouk Trooster   V                                                -  
  2 21 1:13:28   1/8   Judith Lurvink   V   GRONINGEN 
20   22 1:13:52   1/8   Sybren Reitsma   M   DRIEZUM 
21   23 1:14:23   1/8   Heerco Feenstra   M   BEDUM 
  3 24 1:14:30   1/8   Marleen Smit   V   GRONINGEN 
  4 25 1:15:00   1/8   Elise Kool   V   LOPPERSUM 
22   26 1:15:05   1/8   Poul Brouwer   M   DOKKUM 
23   27 1:15:06   1/8   Bert Hartman-DeVries   M   TEN BOER 
24   28 1:15:12   1/8   Klaas Dijkhuizen   M   TEN BOER 
25   29 1:15:25   1/8   Mathijs Vallinga   M   GRONINGEN 
26   30 1:15:32   1/8   Anne Watze de Vries   M   GRONINGEN 
27   31 1:15:58   1/8   Mark Vos   M   WINSCHOTEN 
  5 32 1:16:09   1/8   Marije Botterblom   V   GIETEN 
28   33 1:16:35   1/8   Bas Hoogenboom   M   ASSEN 
  6 34 1:16:51   1/8   Annamiek Bathoorn   V   PEIZE 
29   35 1:17:19   1/8   Aaldert van der Tuuk   M   SCHOONLOO 
30   36 1:17:49   1/8   Jan Ekens   M   GRONINGEN 
31   37 1:18:02   1/8   Anne Wouda   V   GRONINGEN 
32   38 1:18:30   1/8   Adriaan Schoeman   M                                                -  
  7 39 1:19:01   1/8   Ingrid Huizing   V   HAREN 
33   40 1:19:12   1/8   Lester Struijk   M   HEEMSTEDE 
34   41 1:20:04   1/8   Rik de Haan   M   ZUIDLAREN 
35   42 1:20:15   1/8   Remko van der Sluis   M   ZUIDWOLDE 
36   43 1:20:30   1/8   Tiede de Vries   M   LOPPERSUM 
37   44 1:20:40   1/8   Eduard Zuur   M   APPINGEDAM 
  8 45 1:20:40   1/8   Evelien Hoogendoorn   V   NIEUW-RODEN 
38   46 1:21:16   1/8   Winout Blaauw   M   GRONINGEN 
  9 47 1:21:26   1/8   Danielle Hoogvliet   V   SCHARMER 
  10 48 1:21:43   1/8   Esther de Vries   V   EELDE 
  11 49 1:22:01   1/8   Els Huizing   V   EDE 
  12 50 1:22:22   1/8   Fokje Fijlstra   V   OOSTWOLD 
39   51 1:22:42   1/8   Alex Gijzenberg   M   GRONINGEN 
40   52 1:23:00   1/8   Edwin Bleuming   M   ROLDE 
41   53 1:23:44   1/8   Jaap Meijering   M   RODEN 
42   54 1:23:56   1/8   Martin Eggens   M   TEN BOER 
43   55 1:24:00   1/8   Geert Slagter   M   APPINGEDAM 
  13 56 1:24:07   1/8   Cindy Visser   V   GRONINGEN 
44   57 1:24:10   1/8   Tonnie Pruis   M   HOOGEZAND 
  14 58 1:24:16   1/8   Ilse Rozema-Beumer   V   TEN BOER 
45   59 1:25:00   1/8   Niels Werdekker   M   GRONINGEN 
  15 60 1:25:11   1/8   Judith Berghuis-Vermaat   V   GRONINGEN 
46   61 1:25:18   1/8   Iwan Hoving   M   BEDUM 
  16 62 1:25:36   1/8   Renske Amesz   V   RODEN 
47   63 1:26:10   1/8   Heino Pot   M   TEN BOER 
  17 64 1:26:30   1/8   Gezina Vallinga   V   GRONINGEN 
48   65 1:26:34   1/8   Han Folkerts   M   GRONINGEN 
  18 66 1:26:45   1/8   Jellie Hiemstra   V   BORNWIRD 
  19 67 1:28:05   1/8   Esther Hozeman-Terlouw   V   DRACHTSTERCOMPAGNIE 
49   68 1:28:16   1/8   Sander Slager   M   GRONINGEN 
50   69 1:28:16   1/8   Louis Dekens   M   TEN BOER 
51   70 1:28:50   1/8   Dick Pluim   M   GRONINGEN 
  20 71 1:29:10   1/8   Lieke Balkema   V   UITHUIZEN 
  21 72 1:29:22   1/8   Anita Kok   V   GRONINGEN 
52   73 1:29:40   1/8   Klaas Berends   M   TEN BOER 
  22 74 1:29:50   1/8   Tineke Poelstra   V   GARNWERD 
  23 75 1:31:47   1/8   Margot Dekens   V   TEN BOER 
53   76 1:32:26   1/8   Steffan Hogenberk   M   VRIES 
54   77 1:32:45   1/8   Erik-Peter Beumer   M   TEN BOER 
55   78 1:33:57   1/8   Albert Kraai   M   GRONINGEN 
56   79 1:34:11   1/8   Erik Danhof   M   BAFLO 
  24 80 1:34:50   1/8   Jorien Sevinga   V   GRONINGEN 
  25 81 1:35:08   1/8   Froukje Eynav   V   GRONINGEN 
  26 82 1:35:08   1/8   Mariska Schuiteman   V                                                -  
  27 83 1:35:38   1/8   Lourien Dekens   V   TEN BOER 
  28 84 1:36:03   1/8   Terzah Jansen   V   EMMEN 
  29 85 1:37:28   1/8   Marije Dubois   V   GRONINGEN 
  30 86 1:38:17   1/8   Claudia van der Muil   V   DEN ANDEL 
  31 87 1:38:24   1/8   Diana Wolf   V   WESTERBORK 
  32 88 1:45:40   1/8   Nelleke Uilhoorn   V   MEEDHUIZEN 
  33 89 1:46:33   1/8   Jetske Littooy   V   GRONINGEN 
      dnf   1/8   Martin Hozeman   M   DRACHTSTERCOMPAGNIE 
      dns   1/8   Mark Bossinga   M   GRONINGEN 
      dns   1/8   Hans Koetje   M   TEN BOER 
      dns   1/8   Renske Steenstra   V   GRONINGEN 
               
Uitslag heren Uitslag dames Totaal Tijd  Onderdeel   Naam   M/V   WOONPLAATS 
    1 2:00:35   1/4 (estafette)   Team Zvtb   M   GRONINGEN 
               
Uitslag heren Uitslag dames Totaal Tijd  Onderdeel   Naam   M/V   WOONPLAATS 
1   1 2:00:46   1/4   Daniel Nagel   M   NAARDEN 
2   2 2:04:45   1/4   Gerard Terwisscha Van Scheltinga   M   HAREN 
3   3 2:05:08   1/4   Arnoldus van der Werff   M   GRONINGEN 
4   4 2:07:50   1/4   Aalzen Alma   M   AUGUSTINUSGA 
5   5 2:08:06   1/4   Jouke Janze   M   GRONINGEN 
6   6 2:10:08   1/4   Martijn Meier   M   APPINGEDAM 
7   7 2:12:09   1/4   Erik-Jan Thalen   M   RODEN 
8   8 2:14:03   1/4   Rico van Velzen   M   KORNHORN 
9   9 2:15:25   1/4   Sam Feringa   M   GRONINGEN 
10   10 2:16:16   1/4   Alex Hoekstra   M   WINSUM 
11   11 2:17:32   1/4   Luuk Bos   M   CALLANTSOOG 
  1 12 2:18:20   1/4   Hanneke Rus   V   GRONINGEN 
12   13 2:19:02   1/4   Niels de Jager   M   GRONINGEN 
13   14 2:19:06   1/4   Henk Hans Vermeulen   M   RODEN 
14   15 2:19:18   1/4   Eric Feringa   M   RODEN 
15   16 2:21:00  1/4   Klaas Kremer   M   GRONINGEN 
16   17 2:21:44   1/4   Harold Hulst   M   GRONINGEN 
17   18 2:22:32   1/4   Jasper Wagter   M   GRONINGEN 
18   19 2:23:10   1/4   Chris Buijtenhuijs   M   GRONINGEN 
19   20 2:27:00  1/4   Ludolf Pijlman   M   GRONINGEN 
  2 21 2:29:30   1/4   Annelies Vrancke   V   ROLDE 
  3 22 2:30:31   1/4   Jantje van de Werff   V   DOKKUM 
  4 23 2:30:41   1/4   Vera Keidel   V   AUGUSTINUSGA 
20   24 2:31:00   1/4   Martin Eikelboom   M   ADUARD 
21   25 2:32:55   1/4   Albert Baas   M   WESTERBORK 
  5 26 2:35:07   1/4   Corien Jansen   V   NIJEVEEN 
22   27 2:36:19  1/4   Zweers Wijnholds   M   WESTERBORK 
23   28 2:37:09  1/4   Alfred Grootjans   M   WESTERBORK 
24   29 2:39:10  1/4   Robert van de Vijver   M   GRONINGEN 
  6 30 2:40:30  1/4   Mirjam van Burgel   V   GIETEN 
  7 31 2:41:10  1/4   Henriet Scholts   V   GRONINGEN 
25   32 2:41:13  1/4   Remi Thüss   M   GRONINGEN 
  8 33 2:41:35  1/4   Bettine Schaap   V   GRONINGEN 
  9 34 2:41:45  1/4   Carla Frankruijter   V   BEDUM 
26   35 2:42:59  1/4   Stephan Timmer   M   MIDWOLDA 
27   36 2:47:56  1/4   Jaap Veenstra   M   ALDTSJERK 
28   37 2:48:07  1/4   Martijn Haak   M   WESTERBORK 
29   38 2:49:42  1/4   John Meppelink   M   WESTERBORK 
30   39 2:51:18  1/4   Harm-Jan Stuut   M   GRONINGEN 
  10 40 2:57:24  1/4   Lucy de Vries   V   GRONINGEN 
31   41 3:01:40  1/4   Roel Timmerman   M   TYNAARLO 
32   42 3:11:51  1/4   Wieger Bouma   M   OUDKERK 
  11 43 3:18:36  1/4   Tabitha Kraak   V   SNEEK 
      dns  1/4   Franciska Schutter   V   GRONINGEN 
      dns  1/4   Tim Wierenga   M   GRONINGEN 
      dns  1/4   Luc Engelkes   M   KLIJNDIJK 
      dns  1/4   Maarten de Groot   M   HAULERWIJK 
      dns  1/4   Jos Wilbrink   M   GRONINGEN 

 

Zwemclinic

VERBETER JE ZWEMTECHNIEK VOOR DEELNEMERS TRIATLON.

Zwemmen is voor veel atleten niet het sterkste onderdeel van de TRIATLON. Veel meer dan fietsen of hardlopen is zwemmen een technische sport. Door een goede techniek kan veel tijd worden gewonnen. Veel triatleten beschikken echter over een matige zwemtechniek. Soms beheersen ze zelfs de borstcrawl niet, terwijl dat de snelste slag is.

Zwemvereniging Ten Boer biedt deelnemers aan de TRIATLON de mogelijkheid om in korte tijd onder deskundige leiding van ervaren zwemtrainers hun techniek te verbeteren. Wij willen met een aparte trainingsgroep een paar maanden gericht toe werken naar de TRIATLON in Ten Boer. Individueel zal worden bekeken welke slag het beste gezwommen kan worden en wordt aandacht besteed aan technische verbeterpunten. Uiteraard wordt ook de zwemconditie getraind. Hierdoor zal de zwemprestatie tijdens de TRIATLON aanzienlijk verbeteren.

 

De trainingen worden gegeven op zaterdag ochtend van 9:00 tot 9:45  en op dinsdagavond van 20:10 tot 20:45

De eerste training wordt gegeven op dinsdag 2 mei a.s. in zwembad de Blinkerd Ten Boer. De trainingen worden gegeven door de trainers van zwemclub Ten Boer  www.zwemverenigingtenboer.nl

De kosten bedragen 50,00 euro.

Voor vragen en aanmelding kunt u terecht bij Jetty Frankruijter  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informatie 32e Rabobank Triatlon

 

De 499 foto's van de 31e Rabobank Triatlon Ten Boer staan hier.
Een leuk filmpje van alle bedrijvigheid in het parc ferme staat hier.

 

Op zaterdag 2 september 2017 organiseert de Stichting Sportrecreade Ten Boer de 32e Rabobank Triatlon Ten Boer.

Start- en finishplaats
zwembad De Blinkerd aan de Sportlaan 1A. 

Inschrijven
Inschrijving is mogelijk via http://www.sportrecreadetenboer.nl/index.php/triatlon/inschrijven.html vanaf 1 maart 2017.
Tot 1 juli 2017 hanteren wij een voorinschrijvingskorting van E 2,50. De inschrijving sluit op 25 augustus 2017 of eerder als de deelnemerslimiet is bereikt.
Formulieren voor basisschoolkinderen uit de gemeente Ten Boer zijn bij het zwembad te verkrijgen en weer in te leveren, voor 29 augustus 2017. De kosten voor de basissschoolkinderen bedragen E 3,00 (alleen licentiekosten).


Annuleren
Het is mogelijk je voorinschrijving tot en met 1 augustus te annuleren. Je ontvangt dan het inschrijfgeld retour onder aftrek van € 3,00 administratiekosten. Na 1 augustus wordt het inschrijfgeld niet meer gerestitueerd.

Na-inschrijving
Na-inschrijving is niet mogelijk op 2 september 2017.

Speaker
De speaker op zaterdag 2 september is Henk Kooi.

Faciliteiten
Er is ruime douche- en kleedgelegenheid.

Bijzonderheden
Deelnemers dienen zich 30 minuten voor hun start gemeld te hebben in de kantine van de Tiggelhal. Fietshelm is verplicht.

Herinnering
De 32e Rabobank Triatlon Ten Boer is een recreatieve triatlon. Alle deelnemers ontvangen na afloop een herinnering.


Facebook
www.facebook.com/triatlontenboer, vind ons leuk en blijf op de hoogte van alle nieuws rondom de 32e Triatlon van Ten Boer.

 

1/4 Triatlon
  • 1000 m zwemmen
  • 44 km fietsen
  • 10 km hardlopen
Wanneer
Zaterdag 2 september
 
Waar
Zwembad “de Blinkerd” te Ten Boer.
 
Hoe laat
Vanaf 09.00 uur
 
Voorinschrijving
Tot uiterlijk 25 augustus d.m.v. een inschrijfformulier via www.sportrecreadetenboer.nl/index.php/triatlon/inschrijven.html Leeftijdsrestrictie: geb.jr. 2001 en eerder
Extra informatie Bert Hartman, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Na-inschrijving op 2 september is nietmogelijk
Kosten
€ 17.50 voor NTB-leden      
€ 25,25 voor niet-NTB-leden 
 
Bijzonderheden
Deelnemers dienen zich 30 min. voor hun start gemeld te hebben in de kantine van de “Tiggelhal”. Fietshelm verplicht.
Uw starttijd staat vanaf 1 september op www.sportrecreadetenboer.nl

 

1/8 Triatlon
  • 500 m zwemmen
  • 22 km fietsen
  • 5 km hardlopen
Wanneer
Zaterdag 2 september
 
Waar
Zwembad “de Blinkerd” te Ten Boer
 
Hoe laat
Vanaf 10:00 uur
 
Voorinschrijving:
zie 1/4 triatlon
Leeftijdsrestrictie: geb.jr. 2002 en eerder
Extra informatie Bert Hartman, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 
Na-inschrijving
Niet mogelijk op 2 september
 
Kosten
zie 1/4 triatlon
€ 27,00 / € 19,50 voor estafette (niet-NTB/NTB-leden)
 
Bijzonderheden
zie 1/4 triatlon

 

Jeugdtriatlon
8 t/m 12 jaar
  • 4 baantjes zwemmen
  • 2,3 km fietsen
  • 1400 m lopen
13 t/m16 jaar
  • 8 baantjes zwemmen
  • 4,6 km fietsen
  • 2,1 km lopen
Wanneer
Zaterdag 2 september
 
Waar
Zwembad “de Blinkerd” te Ten Boer
 
Hoe laat
08.40 uur
 
Voorinschrijving
Formulieren voor basisschoolleerlingen zijn bij het zwembad te verkrijgen en weer in te leveren, vóór 26 augustus.
Deelnemers ouder dan 12 jaar kunnen inschrijven via de website www.sportrecreadetenboer.nl.
 
Na-inschrijving
Is niet mogelijk
 
Kosten
Kosten voor deelnemers buiten de gemeente Ten Boer € 6,25 ( incl. € 3,25 licentiekosten)
Voor deelnemers t/m groep 8 uit de gemeente Ten Boer zijn de kosten € 3,25 (licentiekosten)
 
Bijzonderheden
Deelnemers dienen zich 30 min. voor hun start gemeld te hebben in de kantine van de “Tiggelhal”. Fietshelm verplicht.

 

 

Inschrijven

Flyer

Baanindeling zwemmen

Dit is de baanindeling voor de triatlon 2017.

 

1/4 triatlon.

Nr.
starttijd
baan
onderdeel
Naam voluit
Geslacht
Woonplaats
Vereniging
opmerkingen
1
9:00
1
 1/4
Dirk Duijn
M
RODERESCH
 
 
2
9:00
1
 1/4
Erik Schroder
M
GRONINGEN
GVAV
 
3
9:00
1
 1/4
Jacob Veenstra
M
GRONINGEN
GVAV
 
4
9:00
2
 1/4
Martin Eggens
M
TEN BOER
 
 
5
9:00
2
 1/4
Jouke Janze
M
GRONINGEN
GVAV
 
6
9:00
3
 1/4
Theo Fuhler
M
KLAZIENAVEEN
Triathlonteam De Boks
 
7
9:00
3
 1/4
Alex Hoekstra
M
WINSUM
 
 
8
9:00
3
 1/4
Jan Willem Bolderdijk
M
GRONINGEN
 
 
9
9:00
4
 1/4
Jeroen van der Vlist
M
EELDE
GVAV
 
10
9:00
4
 1/4
Nienke Vlak
V
EELDE
GVAV
 
11
9:00
5
 1/4
Luuk Bos
M
CALLANTSOOG
Triathlon- en Zwemclub Oude Veer
 
12
9:00
5
 1/4
Nathanja Hilberts-Jager
V
EMMEN
Triathlonteam De Boks
 
13
9:00
5
 1/4
Jantje van der Werff
V
DOKKUM
sv Friesland
 
14
9:00
5
 1/4
Jos Wilbrink
M
GRONINGEN
GSTV Tritanium
 
15
9:00
6
 1/4
Maurits van der Heijde
M
ONSTWEDDE
 
 
16
9:00
6
 1/4
Gerard Terwisscha Van Scheltinga
M
HAREN
GVAV
 
17
9:00
7
 1/4
Rense Veenstra
M
HAREN
GVAV
 
18
9:00
7
 1/4
Astrid Wijnsma
V
EELDERWOLDE
GVAV
 
19
9:00
8
 1/4
Sam Feringa
M
GRONINGEN
 
 
20
9:00
8
 1/4
Mathijs Vallinga
M
GRONINGEN
GVAV
 
21
9:00
8
 1/4
Arnoldus van der Werff
M
GRONINGEN
GVAV
 
22
9:00
9
 1/4
Fokke Schievink
M
SURHUIZUM
AV Impala
 
23
9:00
9
 1/4
Albert Baas
M
WESTERBORK
 
 
24
9:00
9
 1/4
Dennis Weerdenburg
M
GRONINGEN
 
 
25
9:00
9
 1/4
Danielle Hoogvliet
V
SCHARMER
 
 
26
9:00
10
 1/4
Henk Hoppen
M
GRONINGEN
GVAV
 
27
9:00
10
 1/4
Lester Struijk
M
HEEMSTEDE
 
 
28
9:00
10
 1/4
Lucas Houwen
M
BAD NIEUWESCHANS
 
 
29
9:30
1
 1/4
Dick Wobbes
M
FEANWALDEN
 
 
30
9:30
1
 1/4
Chris Beverwijk
M
WINSUM
 
 
31
9:30
1
 1/4
Frank van der Weide
M
SLEEN
 
 
32
9:30
2
 1/4
Petra Bus
V
BEDUM
 
 
33
9:30
2
 1/4
Wessel Bruining
M
WARFFUM
 
 
34
9:30
3
1/4
Stefan Weber
M
HOOGKERK
GVAV
 
35
9:30
3
1/4
Carla Frankruijter-Dijkstra
V
BEDUM
 
 
36
9:30
3
1/4
Gerrit ten Brinke
M
PEIZE
GVAV
 
37
9:30
4
1/4
Martin Eikelboom
M
ADUARD
 
 
38
9:30
4
1/4
Wietze Knol
M
DRACHTEN
AV Impala
 
39
9:30
5
1/4
Willem Ketting
M
MARKELO
TTvW Hof van Twente
 
40
9:30
5
1/4
Evelien Hoogendoorn
V
NIEUW -RODEN
 
 
41
9:30
5
1/4
Paul Oude Vrielink
M
RODEN
 
 
42
9:30
5
1/4
Henk Hans Vermeulen
M
RODEN
 
 
43
9:30
6
1/4
Wouter Bouw
M
PEIZE
 
 
44
9:30
6
1/4
Christa Verver
V
GRONINGEN
 
 
45
9:30
7
1/4
Gezina Vallinga
V
GRONIGEN
 
 
46
9:30
7
1/4
Edward Pechler
M
GRONINGEN
 
 
47
9:30
8
1/4
Vanessa Wuijster
V
GRONINGEN
 
 
48
9:30
8
1/4
Roelof Berends
M
OUDESCHIP
 
 
49
9:30
8
1/4
Cor Klomp
M
BEDUM
 
 
50
9:30
9
1/4
Tonnie Pruis
M
HOOGEZAND
GVAV
 
51
9:30
9
1/4
Geke Veenstra
V
ALDTSJERK
 
 
52
9:30
9
1/4
Els Huizing
V
EDE
 
 
53
9:30
9
1/4
Egbert van der Ven
M
HOUTEN
 
 
54
9:30
10
1/4
Annemiek Hofstede
V
BARNEVELD
0
Team: Carien EnCo
Fietsen: Ernst Hofstede
Lopen: Carien Bakker
55
9:30
10
1/4
Martin Horneman
M
VEENDAM
0
Team: Whisky Brothers
Fietsen: Rik Boven
Lopen: Stijn Ottens

 

1/8 triatlon.

 

Nr. starttijd baan onderdeel Naam voluit Geslacht Woonplaats Vereniging Opmerkingen
56 10:00 1  1/8 Inge Haitel V BOVENSMILDE    
57 10:00 1  1/8 Roel Kremer M SINT ANNEN    
58 10:00 1  1/8 Wim de Hek M UITHUIZEN    
59 10:00 2  1/8 Lourien Dekens V TEN BOER    
60 10:00 2  1/8 Lisa Werter V MIDWOLDA    
61 10:00 3  1/8 Jacobien Van Klinken V GRONINGEN    
62 10:00 3  1/8 Gertjan Hulzinga M ASSEN GVAV  
63 10:00 3  1/8 Rik de Haan M ZUIDLAREN    
64 10:00 4  1/8 Justine Lamberts V GRONINGEN    
65 10:00 4  1/8 Lucy de Vries V GRONINGEN    
66 10:00 5  1/8 Jesse Harder M GRONINGEN GVAV  
67 10:00 5  1/8 Marc Vrolijk M GRONINGEN GVAV  
68 10:00 5  1/8 Margot Dekens V TEN BOER    
69 10:00 6  1/8 Elise Kool V LOPPERSUM    
70 10:00 6  1/8 Lianne Zijlstra V STEDUM    
71 10:00 7  1/8 Louis Dekens M TEN BOER    
72 10:00 7  1/8 Willem Jonker M GRONINGEN    
73 10:00 8  1/8 Carlo van der Wiel M HAREN    
74 10:00 8  1/8 Fokje Fijlstra V OOSTWOLD    
75 10:00 9  1/8 Jaap Meijering M RODEN    
76 10:00 9  1/8 Judith Berghuis-Vermaat V GRONINGEN    
77 10:00 10  1/8 Claudia van der Muil V DEN ANDEL    
78 10:00 10  1/8 Bert Holsteijn M UITHUIZEN    
79 10:15 1  1/8 Arjan Cappon M TEN BOER    
80 10:15 1  1/8 Annamiek Bathoorn V PEIZE GVAV  
81 10:15 1  1/8 Astrid Zijlstra V LEKKUM sv Friesland  
82 10:15 2  1/8 Willem-Jan Kuik M WOLVEGA    
83 10:15 2  1/8 Gerrit Spriensma M GRONINGEN    
84 10:15 3  1/8 Ellen van Goor V ALMELO    
85 10:15 3  1/8 Greetje Lanting V PEIZE GVAV  
86 10:15 4  1/8 Chris Prenger M TEN BOER    
87 10:15 4  1/8 Allert Winter M GRONINGEN    
88 10:15 5  1/8 Erwin Swaagman M LOPPERSUM    
89 10:15 5  1/8 Jasper Swaagman M GRONINGEN    
90 10:15 5  1/8 Martijn Swaagman M TEN BOER    
91 10:15 6  1/8 Chris Beverwijk M WINSUM    
92 10:15 6  1/8 Liesbeth Kruizinga V GRONINGEN    
93 10:15 7  1/8 Tjeert Kremer M ZUIDHORN    
94 10:15 7  1/8 Riny de Bruin V WESTERBORK    
95 10:15 8  1/8 Elske de Bruin V WESTERBORK    
96 10:15 8  1/8 Jolanda Abma V WOMMELS    
97 10:15 9  1/8 Tabitha Kraak V SNEEK    
98 10:15 9  1/8 Jaap Veenstra M ALDTSJERK    
99 10:15 9  1/8 Michiel Ijbema M ZUIDHORN    
100 10:15 10  1/8 Patricia Gooijert V FARMSUM    
101 10:15 10  1/8 Annemieke Westerdijk V UITHUIZEN    
102 10:30 1  1/8 Rinske Trommel V GRONINGEN    
103 10:30 1  1/8 Feikje Zijlstra V UTRECHT    
104 10:30 1  1/8 Evelien Holkenborg V EMMEN    
105 10:30 2  1/8 Theo Vegter M UITHUIZEN    
106 10:30 2  1/8 Marian Danhof V UITHUIZEN    
107 10:30 3  1/8 Jeroen Reens M GRONINGEN    
108 10:30 3  1/8 Wieger Bouma M OUDKERK    
109 10:30 4  1/8 Ronald Kubbe M GRONINGEN    
110 10:30 4  1/8 Tom Kubbe M GRONINGEN    
111 10:30 5  1/8 Gijs Kubbe M GRONINGEN    
112 10:30 5  1/8 Sharon van Zanden V GRONINGEN    
113 10:30 5  1/8 Arno Kakkenberg M RODEN    
114 10:30 6  1/8 Ferdie Witvoet M GRONINGEN GVAV  
115 10:30 6  1/8 Lieke Balkema V UITHUIZEN    
116 10:30 7  1/8 Robert Jagt M EMMEN Triathlonteam De Boks  
117 10:30 7  1/8 Jordi Fuhler M KLAZIENAVEEN Triathlonteam De Boks  
118 10:30 8  1/8 Guus Pigge M ASSEN TRI4you  
119 10:30 8  1/8 Torsten Murra M WINSUM    
120 10:30 9  1/8 Swen Faber M LANDSMEER    
121 10:30 9  1/8 Helen Bruinsma V EMMEN Triathlonteam De Boks  
122 10:30 9  1/8 Jan Bruinsma M ZWARTEMEER Triathlonteam De Boks  
123 10:30 10  1/8 Ronald Bosch M WINSUM    
124 10:30 10  1/8 Harmen Stam M TEN BOER    
125 10:45 1  1/8 Peter-Jan Hagedoorn M SCHIPBORG    
126 10:45 1  1/8 Drevis Schuurman M STEENWIJK    
127 10:45 1  1/8 Zeger Zeilemaker M GIETEN    
128 10:45 2  1/8 Jan Kuper M TER APEL Triathlonteam De Boks  
129 10:45 2  1/8 Monika Smit V HAREN    
130 10:45 3  1/8 Jan Ameling M GRONINGEN    
131 10:45 3  1/8 Marjolein Joyce Pijper V GRONINGEN    
132 10:45 4  1/8 Eva Teuling V GRONINGEN    
133 10:45 4  1/8 Bjorn Weijts M ZEEGSE    
134 10:45 5  1/8 Bram Rook M ALMELO    
135 10:45 5  1/8 Marike Bremmer V ASSEN AAC '61  
136 10:45 5  1/8 Jitze Wilting M HOOGEVEEN TZT '86  
137 10:45 6  1/8 Harold Hulst M GRONINGEN    
138 10:45 6  1/8 Rozemijn Wiersema V Ten Boer    
139 10:45 7  1/8 Sietske Weide V GLIMMEN   Team: Ben EnSietske
Fietsen: Ben Plantinga
Lopen: Sietske Weide
140 10:45 7  1/8 Sharon de Vries V TEN BOER   Team: De Vriesjes
Fietsen: Richard de Vries
Lopen: Colin de Vries

 

Jeugd triatlon.

 

NR Starttijd Baan Onderdeel Naam voluit Geslacht Woonplaats Vereniging
1 08.40 8 Jeugd tot 12 jr Finn van Sleen M STEENWIJK  
2 08.40 8 Jeugd tot 12 jr Felix Kouwenhoven M RUINEN  
3 08.40 8 Jeugd tot 12 jr Jona Murra M WINSUM  
4 08.40 9 Jeugd tot 12 jr Lieke Murra V WINSUM  
5 08.40 9 Jeugd tot 12 jr Lennart Bosch M WINSUM  
6 08.40 9 Jeugd tot 12 jr Amber Bosch V WINSUM  
7 08.40 10 Jeugd tot 12 jr Ella Vrolijk V GRONINGEN  
8 08.40 10 Jeugd tot 12 jr Vera Vrolijk V GRONINGEN  
9 08.40 10 Jeugd tot 12 jr Jarne Bosch M GRONINGEN  
               
11 08.40 1 Jeugd 12-16 jr Sarah Berghuis V GRONINGEN  
12 08.40 2 Jeugd 12-16 jr Ivor Feunekes M BORGER  
13 08.40 3 Jeugd 12-16 jr Marijke Harmsma V BOVENSMILDE TRI4you
14 08.40 4 Jeugd 12-16 jr Yasmin Nauta V GRONINGEN GVAV
15 08.40 5 Jeugd 12-16 jr Emma Pigge V ASSEN TRI4you
16 08.40 6 Jeugd 12-16 jr Kay van Sleen M STEENWIJK  
17 08.40 7 Jeugd 12-16 jr Maquinho Vorst M HOLTEN  

 

Inrichting wisselzone

Fiets- en loopparcours

Fietsparcours (10,47 km)

 

 

Fietsparcours jeugd (2,31 km)

 

 

 

Loopparcours jeugd 8 tot 12 jaar (0,82 km)

 

 

Loopparcours jeugd vanaf 12 jaar (1,72 km)

 

 

Nieuw harloopparcours bestaande uit 2 ronden van 5 km.

Deelnemers

Pagina 1 van 2